citím sa jak prasa

Príspevok v téme: citím sa jak prasa
fatwoman

neznášam svoje telo, mám 17 rokov, na konci leta som vážila 77 kg a teraz sa idem odvážiť a dobre že som nedostala infarkt že 85 kg, idem sa zblázniť nechápem ako sa to stalo, fakt sa cítim ako jedno veľké nenažraté prasa a aj tak vyzerám, potrebujem schudnúť 20 kíl-ble otras

anuliatko

ahoj.ja som si prezila presne to iste co ty.ked som mala 17 rokov,vazila som 85kg..necitila som sa vo svojom tele dobre,preto som sa odhodlala chudnut.za 2 a pol mesiaca sa mi podarilo schudnut 23 kg.viem ze je to dost vela,ale nebrala som ziadne lieky na chudnutie,a nic nebolo u mna extremne.zakladom bolo kazdy den vypit 3 litre cistej vody a cvicit aspon hodinu.najlepsie behat.samozrejme vela urobi strava..takze na ranajky ovocie,a jogurt s ovsenymi vlockami,to je zaklad.no a potom obed a vecera normalne co je navarene,ale nie kopec na tanieri ako prasa,...ja som si nasla taktiku:nasla som doma mensiu primeranu misku a jedavala som iba z nej.zaludok sa mi po case prisposobil na toto mnozstvo,a potom uz aj keby som chcela jest viac,nevladala som..pretoze tucny ludia maju svojim zapricinenym prilis roztiahnuty zaludok tym ze sa prejedaju.ked budete jest len tolko co potrebujete,vaha sa upravi sama..no a samozrejme nejedla som ziadne sladkosti,v tom to bolo prisne,ale ten vysledok stal za to..vzdy som chodila oblecena od hlavy po paty,nosila som kratke vlasy..teraz som uplne iny clovek.nechala som si narast dlhe vlasy,a ludia v mojom bydlisku ma casto nespoznavaju..clovek len potrebuje pevnu volu a ciel.....

lenulik6

Sisi, no snazim sa dodrziavat tie zasady. aj ked nie vzdy sa dari. Dnes som mala chut sa prejest. No des :( Tak som si radsej isla lahnut aby som tu dobu medzi jedlami prespala. a neprejedla.

Sisi135

petko007: Tak je rozdiel zdravo sa stravovať a držať diétu. Diétu sú nezmysel, ale zdravá strava ak o nej aj človek niečo vie a praktizuje ju správne tak je to len dobre. A mimochodom cvičenie je len nejakých 20 - 30 %, zvyšok je v strave bez ohľadu nato či chceš schudnúť, nabrať (svaly)...

petko007

Treba menej jest a viacej sa hybat.....netreba ziadne diety a podobne veci...ale chapem dieta je jednoduchsia ako sportovat...

karlicka

lenulik6 :

krásne si to napísala a pravdivo :-)
aj ja tam patrím a som štastná,že pán Veselý vytvoril niečo také skvelé :-)))))

katka_a

aj ja by som si prosila ten mail preposlat ... dakujem velmi pekne , mozem vam poslat nejake diety co mam ja v PC tej co mi to posle ! :) katuska.lipkova@gmail.com