Mali by mať homosexuáli právo adoptovať si dieťa?

ververka

hej, pretoze homosexual "bez znakov ako ich tu opisujete" sa nema potrebu ktomu priznavat. nieje to nic vynimocne a preto vedie normalny usporiadany zivot - akurat ze s rovnakym pohlavim. nema to nalepene na cele. vedia to len jeho blizki. a preto si clovek vsima len tych "viditelnych"

ververka

presne tak, sweater. tak ako u hetero su veci o trtkacke, tak aj u homo. a taktiez to dokaze byt o prachoch, majetku, postaveni... ale aj o citoch.

ververka

som realistka, poznam aj zeny aj muzov. urcite existuju ludia ktorych cielom je hyrit, presexovat celu noc a podobne, ale poznam aj takych ktori spolu uz niekolko rokov ziju a normalne funguju a absolutne by som nevpoedala ze "aha, tento je homo". normalni inteligentni ludia, ktori su ini orientaciou. a samozrejme - su aj taki zzenstili, prehnane sa o seba starajuci atd atd. ale neskatulkujme tu ludi. homosexual nie je len typek ktory trtka do zadku, dava si kremiky a je precitliveny.

sweater

liones ako nechapem ze o com inom to ma byt?? tebe si preco na chlapov? asi lebo ta pritahuju, dokazes sa do nich zamilovat, dokazes ich milovat... asi tak isto aj oni no nie?

ververka

laurina - preco by to malo byt nenormalne ze si to "rozdavaju dvaja muzi ci zeny"? oni to nerobia naschval. a to nie je len o rozdavani si. to je o citoch. co by si robila keby tvoj syn zahlasil ze je homosexual? chcela by si ho preorientovat, alebo by si ho zavrhla?

lioness_01

samozrejme, že sú tam určité podmienky a kritéria... ale jedno z kritérii je aj to, že si môže dieťa adoptovať aj jednotlivec...samozrejme, po splnení určitých kritérii a podmienok

sio

To s tou adopciou som nevedel teda dik za info myslel som si ze su tam urcite kriteria a posudzovanie neviem zatial nemam v tomto smere ludi co toto riesili.