Akné, uhry, hnisavé zápaly

slvka.S

odporúčam si pozrieť -odkaz odstránený- alebo priamo stranku Koloidne.sk verim ze pomoze kazdemu nakolko je vynikajuce.

krokodil_kat

ahojte, s akne mam problemy uz par rokov.. uzasnu plet som mala len v case uzivania antikoncepcie (Yadine). Momentalne bez nej, hm, no tazke to je. Ale pomaha mi umyt tvar detskym mydlom, pletovu vodu od neutrogeny a trooolinku konopneho oleja vmasirovat. Okrem toho pijem zihlavovy caj a activiu si davam tiez. Tak ludkovia, bojovat, nevzdavat.

matino30

porucha stitnej zlazy
Zdravim Vas,mam tazku formu akne asi 12 rokov,Roacutan 3x len prechodne ucinny,teraz mi ho uz nenapise.Dermatologicka vyskusala vsetko,a pri to sposobuje stitna zlaza,ktora zasobuje koru mazom ,ze po preruseni tychto kanalikov laserom by to malo skoncit .Ma stym niekto skusenosti ...?vdaka
pouzivam kozmetiku Lòreal derma genesis + garnier tu kys.salicilovu ,zlepsenie o 100%.
Je to individualne kazda koza reaguje inak,preto treba skusat a hladat vhodnu kozmetiku.
Stou stitnou zlazov a produkciou mazu mi indokrinolog tvrdi ze to nema s tym nic spolocne a dermatolog ze je to hlavna pricina .... nejake nazor Mudr.by som poprosil k tomu.Vdaka

Zuzka0123456

Ahojte:) ja Vám odporúčam kozmetiku AHAVA na mastnú pleť:)krém a maska a pleť. tonikum a čistiaci gél. Je to celkom pálka ale naozaj je dobrá a pomôže. Najlepšie je používať tak, že najskôr si odlicite plet čistiacim gélom...potom vklepete pleťovú vodu!!!normálne si ju nalejte trosku do ruky a potrite si nou tvár:)po vsiaknutí si naneste krem:)ja som to používala asi tak 4 mesiace a naozaj sa mi pleť viditeľne zlepšila hlavne o akné...aj pory su mensie proste celkovo mam krajsiu plet. Rozmyslala som aj nad tou ELICINOU pretože mi teraz krem z Ahavy uz dosiel ma s nou niekto skusenosti?

watermelon

je to jednoduche, tvoje telo je zanesene toxinmi, ktore uz ani oblicky nezvladaju vyplavovat, tak idu von pokozkou. Ziadna masticka ti nepomoze, zacat musis z vnutra a to kompletnou ocistou tela. Treba sa zbavit toxinov a to zmenou stravy. Prejdi min. na vegansku stravu, nejedz ziadne zivocisne vyrobky, a v najlepsom pripade prejdi na surovu stravu. Uvidis, ako krasne sa vycistis.

BJ

Ocista pecene, criev, doplnit omega-3 mastne kyseliny, a natierat sa kokosovym olejom, vela ovocia, zeleniny a slniecka - a clovek ma dokonca zivota ukazkovu plet bez akejkolvek kozmetiky.

pipinka 27

ja mam akcne od 18 tich a teraz mam 27 a akne stale rasi a rasi....mam pocit ze sa to zlepsilo trosku ale jeden tyzden v mesiaci sa vyrasim na takych miestach ze po kanaloch by som najradsej chodila....opuchne mi pera, nos...a neda sa to velakrat vytlacit...niekedy si to vytlacim aj sama a potom vypadam jak falosna Cindy Craford alebo jakkeby som si supla wanabe botox do pery.
Velmi mi pomohla kozmetika Proactiv, ktoru som pouzivala asi tak jeden rok..objednala som si ju z Usa a naozaj sa mi plet o 70percent zlepsila.Potom si plet na nu zvykla a zasa sa mi akne vratilo aj ked menej ale ked uz sa mi vyrasia tak brutalne kusky...
Zacala som pouzivat biokozmetiku Dr. Haushka a som najviac spokojna.Sice je to velmi draha kozmetika ale vysledky vidim uz len po prvom pouziti...akne mi uplne nevymizlo ale pokozka vizera najzdravsie a vyrazka sa mi niekedy vyrasi jeden den a druhy den zmizne.
Kazdopadne odporucam krvne testy u lekara...Ked mi zistili Helicobaktera, myslela som ze doberiem antibiotika a konecne sa zbavim aj akne ale zial....
Mne sa velmi osvedcili cistiace caje, priamo krv cistiaci caj alebo caj na pecen a zlcnik...to je zaklad.Dobre je upravit si jedalnicek a vylucit cukry.A tretia vec je dobra kozmetika...
Tak kazdemu prajem aby si pri pohlade do zrkadla citil sam sebou a spokojny aj ked tam kde tu vykukne nejaky jebacik:)
Su aj horsie veci a cloveka to zoceli lebo neriesi len vzhlad ale dokaze chapat aj nedokonalosti.:)
Uzdraveniu zdar!:)

KellY456

No ako tak čitam nic z toho mi nepomohlo , ale docitala som sa že najuucinejsia liecba je SAUNA , tak clovek vypoti vsetky skodlive latky ktore v tele ma , pri beznom poteni to tak nefunguje ale ked pojdete do sauny je to dobre samozrejme nie hned po prvom poteni sa vam zlepsi plet musite to opakovat niekolko krat , ja sama tam chodim uz dost casto a moja plet je krajsia ,radím SAUNU :-) dajte si aj do google ucinky sauny a docitate sa :-)