Kde kupujete oblecenie?

Eva Novotna

Ahoj,
já nakupuju na www.modnia.cz
Je to poměrně nový e-shop, ale má zajímavé a stylové kousky. Každý měsíc tam mají novou nabídku, tak se podívej a třeba to zaujme i tebe :)

kika1166

Tak ja zvyknem nakupovať hlavne cez internet, hlavne answear. Ale sledujek stále túto stranku www.modnehity.sk kde sú super nápady čo s čím skombinovať aby som bola "in". Super stránka, odporúčam každej babe, ktorá sa o seba stará a chce vždy dobre vyzerať! ;)

katrinF

Ja som si kúpila krasnu blúzku a bundu lesklú čiernu (je nádherná) zo stranky www.vyzerajkrasne.sk, sú tam univerzálne velkosti, ja mam číslo S a sedí pekne, prispôsobí sa postave :), vela stastia v hladani kvalitných obchodov :)

ringit

Ja nakupujem už dlhšiu dobu oblečenie z www.ringit.sk . Zatial som dosř spokojná, Dodanie netrva dlho a velkosti sedia. Kvalita oblečenia je tiež dobrá. Ja som sa o tejto stránke dozvedela od kamošky.

Anka24

Nákup cez internet sa aj u mňa stal akýmsi štandardom.Kvalitné dámske oblečenie www.fasardiofficial.sk si nakúpim z domu a potom sa teším na balíček. Zapnime teda notebook, tablet či Váš smartphone a využívajme výhody moderného sveta naplno.

bee_1

Ahoj, ja to mam tak podelene, sportove oblecenie kupujem cez zlavove kupony -odkaz odstránený-
ale ostatne oblecenie vacsinou cez bonprix a zlavy ktore tam maju -odkaz odstránený-
skujs pozriet, na bonprixe si urcite nieco najdes

Frankie Hack

Najnovšie som začala nakupovať manželovi veci cez net a to z eshop.thibaudgaudin.com?. Predávajú ozaj pekne spracované a ošité veci z hovädzej kože a za celkom priaznivé ceny. Manžel ich má dokonca celkom rád a pomerne dlho mu vydržia