Kde kupujete oblecenie?

gastanko2016

ja nakupujem niečo v Parndorfe v AT-veľa značiek je tam lacnejších o 30 až 70 percent,niečo v nákupných centrách a potom aj na internete.

0vecka

ja nakupujem na amazone a topanky priamo na stranke ECCO alebo jak sa to pise. oblecenie netusim kolko za to dam. Viem len ze za topanky asi 120 vydrzia mi dve sezony (letna zimna) a kosele asi za 50 tie mi zatial vydrzali 2 roky bez opotrebenia

brisova25

ahojte pred dvoma rokmi som našla jednu skvelú stránku na oblečenie,doplnky a topánky ANSWEAR .. sú veľmi ochotní a cenovo dostupní. Doručenie je veľmi rýchle a čo je najlepšie, s reklamáciou sa u nich dá veľmi dobre dohodnúť. taktiež kvalita matriálu je super-- ušetriť môžeš aj pomoc kuponov -odkaz odstránený-

juuuuju

u mna je jednotka jednoznacne VIVANTIS ( -odkaz odstránený- ) majú tam nádherné oblečenie (dámske, pánske, detské, doplnky) za veľmi dobré ceny :)

RS100

Odporúčam tento skvelý eshop na moderné elegantné značkové oblečenie. Maximálna spokojnosť s cenami, službami a ponúkaným tovarom. Brands24 má širokú ponuku najnovších trendov v oblečení, obuvi, tenisiek, kabeliek, šiltoviek a doplnkov. Okrem zaručenej originality a pôvodu tovaru, máš aj expresné doručenie ZDARMA na všetok tovar, garanciu navrátenia peňazí a ponúkajú aj 60 dní na navrátenie tovaru. Zaregistruj sa teraz a získaš ešte aj 5€ kupón na Tvoj prvý nákup. www.brands24.sk
Taktiež odporúčam i tento výborný eshop na pánske moderné oblečenie. Maximálna spokojnosť s cenami, službami a ponúkaným tovarom. Bezplatná výmena tovaru (ak ti nesadne napr. veľkosť), garancia vrátenia peňazí a aj bezplatná doprava pri kúpe nad 69 €. Na výber máš mikiny, bundy, kabáty, vesty, rifle, košele, tričká, saká, opasky, kravaty, peňaženky, ruksaky, batohy, pánske doplnky... budchlap.sk
Športový a outdoorový obchod gamisport ponúka širokú škálu športového oblečenia, obuvi a potreby ako pre zimné, tak aj pre letné športy - futbal, basketbal, squash, tenis, volejbal a atletika. Veľký výber tovaru, tovar je za dostupné ceny, veľkostné tabuľky zodpovedajú skutočnosti, celkovo bezproblémový nákup. Ponuka v obchode je zaujímavá, ide o seriózny a kvalitný obchod. I tento obchod určite odporúčam na nákup. www.gamisport.sk

Majo789

Ja nakupujem pánske oblečenie cez budchlap.sk nájdem tam vždy pekné veci, za dobrú cenu. Využívam aj zľavový kupón, ktorý mi ušetrí eurá naviac :)
-odkaz odstránený-

Darla

je tu este niekto z tejto debaty? nechapem,co maju vsetci proti auparku. ja tam casto nakupujem, je to jedno z najlepsich bratislavskych centier. Ale inak mam aj ja rada originalnost v obleceni a take, co u nas velmi nepredavaju, preto hladam hlavne na nete. mam rada slovenske eshopy, viac im doverujem. teraz najnovsie www.foxracing.sk
maju kvalitne veci, dobre mi padnu...

Zanet323

Ja nakupujem prádlo na evelin.sk. Taktiež tam majú veľkú ponuku plaviek a rozne. Pri vrátení tovaru vracajú peniaze aj s postovným. Takze super.