Priznaky tehotenstva

zuuzuu

Chcela by som sa spytat či môžem byť tehotna aj ked sa priatel vo mne nespravil a meska mi menstrulacia.A ak by som bola nahodou tehotna tak ako sa da najskôr prerušit tehotenstvo bez toho aby som sla na potrat.Dakujem

11hviezda2

ahojte...vie niekto poradit,že ako to je ked 1 test mi vyšiel pozitívny,druhý slabo a 3 test je negatívny...a tento mesiac som dostala menzes a mi trvá už 4 den...

jablonkaa

... zabudla som dodat, niekedy spravi vela psychika. mozes mat vsetky priznaky, ale si ich len sama vsugerujes. drzim ti vsak prsty, aby ti to vyslo, ako si prajes - teda ak chces byt tehotna, nech sa to podari.

lulinka33

Ahojte, pozerala som si priznaky tehotenstva a 7 z 10 splnam, test som si nerobila u lekara som este nebola. Menstruacia prisla neskor a bolo to take spinenie, este som taku nemala, bradavky mi hnednu a strasne svrbia, nevladzem cez den pracovat a sustredit sa, bolesti hlavy som nemavala a teraz mi ju ide rozhodit a to nehovorim o tom ze pokial mi treba na zachod a nejdem idem sa pocikat...Som ci nie som?

f4

prosim vas ket som mal stik z babou a po dvoch dnoch je doslo zle zvracala a bolo jej nevolno tak myslite ze je tehotna????dakujem za odpovet

kokaunivers

Ahojte.Myslim si ze som tehotna.Mozno je to len psych.ale menzes som dostala a bol celkom normalny,len mi meskal 6 dni a trval tiez 6-7 dni.Normalne ho mam vzdy presne a a tak 4-5 dni.Pred menzesom mi bolo strasne zle.Nizsky tlak mam vzdy,ale v poslednej dobe je to extrem.Vyslovene som zrala vsetko co som videla + 3-4 cokolady na den(pred menzesom).No ked som menzes dostala,hned sa mi chute zmenili.Uz som schudla za tie 2 tyzdne 4kg a jem len kvoli tlaku,ale nic mi nechuti.Od detstva som bola pazrosko na cokolady a teraz ani nato chut nemam.Test mi vysiel negativ a u dokt. som nebola.Dik za radu

petula=)

To,ze sa do teba nespravil neznamena,ze nemusis byt tehotna,pretoze aj to co ide z neho(nie semeno ale to druhe)tiez obsahuje nejake miniatury spermii,takze je tam nejaka sanca...Ja s tym mam momentalne tiez problem a trpnem,ci nahodou nie som v tom,pretoze sme mali tiez nechraneny sex.

lakunka

ahojte......antikoncepciu uzivam len úrvy mesiac a tak by som rada vedela ze ci mozem byt tehotna partner sa do mna urobil uz po 6tabletke..prosim napiste my na moj mail... simicka15@azet.sk
dakujem a prosim ozvite sa mi niekto