Priznaky tehotenstva

veronika

ide o to, ze ja som mala celkom pravidelnu, ale potom zacali problemy s moc cestami, resps oblickami a same nachaldenia kvoli slabej imunite a teraz uz asi rok alebo viac mam problemy s cyklom, eviem ci to ma suvis ale tie bolesti (ake som mala v chrbte ked som mala problemy s oblickami) sa mi casto vracaju tak sa bojim, ze su to prechodene zapali a moze to mat potom nasledky....dakujem

jablonkaa

veronika a aku mas hmotnost? nemas amenoreu preto, ze si velmi stihla? ja som mala napriklad limit cca 48 kg pre menstruaciu. moja bezna hmotnost je 49 kg, ale vzdy v letnom obdobi, ked som schudla dve kila, stratila som cyklus, takze moje pauzy boli aj dvoj, troj a viacmesacne, kym sa mi zas nezvysila trochu hmotnost. neriesila som to liekmi, kedze som vedela pricinu. problem s otehotnenim som nemala vobec, mam dve deti, a syn bol dokonca pocaty prave po trojmesacnej pauze, hned pri prvej ovulacii, takze som menstruaciu ani nemala.

steffy

Veronika ja som mala take casove rozdiely ze ajtri mesiace nic moja gynekologicka mi robila vytery hormonalne testy ultrazvuk brala som aj jeden cas antikoncepciu alepotom som ja nechcela lebo som prib rala tak som nebrala nic pri antikoncepcii som mala pravidelnejsi cyklus, tak prv nech ta podla mna vysetri , a inac otehotnela som normalnym prirodzenym sposobom, aj porod bol spontanny.

veronika

Steffy, takze to nemusi byt nic vazne, ziadne cisty alebo nieco, lenneposlusne hormony?lebo sa kusobavam po precitani niektorych prispevkov....

steffy

Veronika nechem ta strasit ale ja som mala podobne problemy nic mi nepomohlo ked sa mi narodil maly a od porodu mam pavidelny cyklus

veronika

Ahojte, potrebujem poradit, pretoze mam velmi nepravidelny cyklus a stale mampotom stresy. naposledy mal moj cykuls rovnych 60 dni co naozaj nie je normalne a meska mi za kazdym aj ked doba sa lisi, vacsinou mi to meska cca20 dni. Mam priatela a vsetko co k tomu "patri" uz asi 2 roky a tabletky neberiem, neviete poradit nieco, cim by sa dalo to ustalit???za vsetky rady a skusenosti dakujem

janka

No ja neviem, ale podľa mňa sú to skôr neplodné dni. Nájdi si na internete nejakú stránku o plodných dňoch. Ak si neotehotnela bez antikoncepcie za 5 rokov, nie je v tom nejaký problém??? Aj s jedným vaječníkom sa dá otehotnieť.

lulinka33

Mam 26r. a s priatelom sme 5r. nepouzivame ziadnu ochranu, nechavame to na nahodu. Je mozne, ze asi privelmi chcem. Je pravda ze tyzden pred a tyzden po menstruacii su plodne dni? Ked mam problem s 1 vajecnikom, mozem vobec otehotniet? Dakujem