Priznaky tehotenstva

bojim sa

S priatelom sme sa prvykrat milovali. Bolo to v 14. den cyklu, pouzili sme kondom, ale nespravil sa vo mne.
Hned na druhy den som dostala zavrat a bolela ma hlava.
Myslite ze by som mohla byt tehotna?
Taky zavrat som uz raz mala ked som bola chora, ale neviem. Strasne sa bojim.

kurka

AHOJTE PROSIM VAS JA POTREBUJEM NAZOR.ASI PRED MESIACOM SOM PRESTALA BRAT HAK,NA TO SOM DOSTALA MENSTRUUCIU,KTORA SKONCILA V STREDU A S PRIATELOM SOM BOLA HNED NA TO V SOBOTU A MALI SME NECHRANENY POHLAVNY STYK, ALE BOL TROSKU V PODNAPITOM STAVE,NO VRAVEL ZE SA DO MNA NE...ALE AJ TAK SI NEBOL ISTY NA 100%KOLI TEJ NEISTOTE SOM SLA A KUPILA SOM SI TABLETKU PO,DALA SOM SI JU PO 38 HOD.OD TEJ SOBOTY MA BOLI V PODBRUSKU,INAK ZIADNME INE PRIZNAKY NEMAM-ZATIAL.PROSIM VAS MOHLA BY SOM CAKAT BABY?DAKUJEM

simonka8

je mi na vracanie uz asi 2 tyzdne, ani nie pri jedlo, ale ked zjem a tak o hodinu mi pride na vracanie....Z hocicoho ci z kavy, cokolady, vareneho jedla, hnacky mam uz tyzden, moze to byt tehotenstvo, alebo pokazeny zaludok? Menstruaciu som mala...

denulka

aaa moze ma z hak boliet aj na pravej strane pod hrudnou kostou?tam jak je zaludok trocha na pravo lebo sa bojim z coho to moze byt

denulka

ahojte, chcela by som sa spytat, ci moze byt mozne, aby som mohla otehotniet aj napriek tomu ze uzivam antikoncepciu...uzivam ju jeden mesiac a zo zaciatku uzivania som mala riedku stolicu, a citala som, ze toto moze znizovat ucinok antikoncepciu...mam caste krce v podbrusku asi dva tyzdne, stale chodim cikat, citim sa cela nesvoja a stale mi chuti vsetko jest...poradte pls dakujem

baby

AHOJ chcem sa opytat a poradit nemam istotu ze niesom tehotna nechraneny pohlivny styksom mala pred mesiacom ale menstruaciu som dosttala ale mam stale nejake divne bolesti v podbrusku casto ma boli hlava a strasne rýchlo priberam na vahe mozem byt tehotna ????

aa_shly

ahojte potrebowala by som welmi surne poradiř..mala som sex s chalanom použili sme aj kondon ale on nejako praskol a tak newiem ci sa nieco nedostalo aj do vnutra..hend sme utekali kupit ESCAPELE tebletka by mala zabrat o 72 hodin ale aj tak sa welmi bojim pretože teraz mam hnedy vitok a ten je zevraj priznakom tehotenstva..je to pravda?? mozem byt naozaj tehotna?? PLSSS ..diki za odpoweed

zuzana lalikova

moze baba otehotniet ak ju jej chalan prstoval a predtym sa spravil a tymi rukami jooj pomoc piste mi na zuzu.723@azet.sk odpovedt prosiim