Priznaky tehotenstva

malicqaa

no mam stres...ale taky cudny pocit..raz za cas ma tak pichne...:((ta lebo on nechce s kondoomom lebo uz to skusal a sa mu to nevyplatilo...ci co..ta 4 roky bol s byvalou frajerkou a nic sa nestalo.....ta preto nechce kondom ze on viee kedy vytiahnut...a volal mi ze sa nemam bat ze zbytocne stresujem a aj on je potom nervozny....

dancaBB

ked to nechce s kondomom a nebere na teba ohlad tak je to dobry dement, bez urazky...
boli ta bruho lebo mas stres..co uz si mozte po jednom dni namyslat?
ked praktizujes prerusovanu suloz tak musis brat do uvahy ze raz tehotna byt mozes...

a karina
ty si tiez padla z jahody?ty vobec vies naco je antikoncepcia?tak ti radim nastudovat si pribalovy letak...lebo to by si vedela ze ked ju beres tak jak mas tak tehotenstvo ma tak 0,1% sancu..a ked prerusovana suloz o to mensia sanca..ja neviem vy si ozaj myslite ze ked vas pomaly oziary slnecny luc tak ste uz v tom?
ACH DETI!!!!!!!!!!!!

malicqaa

dnes som sa snim rozpravala a sa len smial ze preco si namyslam ze on to do mna nepustill..a ked priznaky sa neobjavuju preco mam take cudne pocity v podbrusku cely den...moze to byt z toho ze mam strach?ja na to vek maaam....ja by som aj pouzivala ale necem pribrat a moj chalan to nechce s kondomom ze neje hlupak a vie kedy ma vytiahnut...mozno len zbytocne stresujem:))))

karina

Ahojte,ja sa chcem opytat ked sme mali s priatelom nechraneny styk no vacsinou ho mame bez kondomu ale nikdy sa nevystrieka domna,a beriem antikoncepciu je tu moznost otehotnenia ?

dancaBB

a preco ti ma on kupit test?ty nevies ist do lekarne a kupit si ho?ved to neni hanba...lekarnicke je to suma fuk ci si kupujes test alebo nie.

a dam ti jednu radu..nesexuj ked na to nemas vek a ked o tom hovno vies...a neviem kde si prisla na to ze po jednom dni ma zena priznaky...si spadla z jahody? a naduvanie nie je priznak tehotenstva preboha, ze sa nemozes vysrat tak koli tomu si tehotna?to jak suvisi?...a
ked sa tak strasne bojis tehotenstva a nie si na to pripravena tak pouzivaj OCHRANU !

poli

malicqaa:ach jaaj, priznaky v prvi deň niesu žiadne, dostavia sa po tyždny zhruba,ako prve budeš mať nevolnosti hlavne rano a pred spankom,budeš unavena čim dalej tym viac! na Google najdeš toho o priznakoch veľa,ak ste spolu dlhšie a beriete to normalne tak sa snim otom porozpravaj, a vlastne koľko rokou mate? , test si možeš spraviť už 2 dni po a ti ukaže no uisti sa po MC.

malicqaa

ahojte potrebujem poradit....mali sme s chlapcom pohlavny styk.... bola som na nom a on ma odstrcil a povedal ze uz asi je..ale mne sa zda ze este ho do mna dal..ja newiem..zacala som plakat. aon sa nahnevakl ze nema 15rokov a vie kedy vytiahnut..a ze to neslo do mna..ale ja sa bojim ze som v tom..ak naudvanie nies u priznaky ja som sa nemohla s prepacenim vysrat....:(((maamca mi povedala ze to asi z cerveneho vina co som pila....kramy mi maju prist az o dva tyzdne a zvacasa meskaju....mam nepravidelne....ked budu meskat mam si spravit test?ake su priznaky tehotenstva??stalo sa to len vcera..a citim sa cudne ale to asi tym ze som vcera pila....a maam taky pocit v bruchu namyslam si to:((poradte??ako mam chlapcovi povedat ze sa bojim aby sa nerozculil..a aby mi kupil test:((((((((bojim sa

Ahoj,Pomož!

ahojte,trocha som sme sa hrali z priateľom,tiež v spodnom pradle bol on a sa urobil,no potom ho domňa dal zo spodnym pradlom , a teraz neviem či možem byť tak tehotna alebo nie :( musi to byť čisty sex a urobenie sa? a ake priznaky bi som mala čakať po tyždni? prosim pomôž te mi ... Ďakujem

Ahoj,Pomož!

ahojte,trocha som sme sa hrali z priateľom,tiež v spodnom pradle bol on a sa urobil,no potom ho domňa dal zo spodnym pradlom , a teraz neviem či možem byť tak tehotna alebo nie :( musi to byť čisty sex a urobenie sa? a ake priznaky bi som mala čakať po tyždni? prosim pomôž te mi ... Ďakujem