Priznaky tehotenstva

zjuzjika

nikto ti nepovie, z ktorej sa nepribera, lebo jedna z nej jpriberei a druha nie....tazko povedat..ja som ani z jednej nepribrala...

malicqaa

no neberiem pred dvomi tyzdnami som ju dobrala....ale nechcela som ist pre dalsie lebooo lenchcem dalej priberat...ale pojdem si ale chcem vediet z akej sa nepriberaaa

malicqaa

to jje v tom ze menzes maam nepravidelny ale pred dvomi tyzdnami som dobrala antikoncepciu poslednu krabicku a menzes mi prisiel an den presne...ta moze byt ze sa mi uzpravili kramy...:(ja si ho spravim uz tetnto tyzden...lebo aj teraz mi to ukaze.do 5 tich dni si uz mozem robit test....kramy mam az o dva tyzdne dovtedy nevydrzim..

malicqaa

tak si pojdem k lekarovi pre anitkonecpciu...ale chcem taku s ktorej nebudem priberat...:(nehormonalnu ak taka existuje..lebo som jedla normalne tak jak ked som nebrala tabletky a som pribrala v bokoch na nohach aj an rpsiach...a ja nechcem pribbrat uz viac lebo nebudem si kupovat nove rifle....do jednych sa uz nevojdem..poradte mi aku antikonecpicu a budem si ju u lekara pytat:)

zjuzjika

jezis picha kadekoho vselikde a nei je hned tehotny.... si to nenamyslaj stale..ak ti nepride menzes, potom stresuj a rob test tehotensky...

malicqaa

ale ked ja mam taký blbý pocit....aj tak čudne mi je..aj zle mi bolo..a stale ma tak picha v bruchu..bojím sa:(

dancaBB

kazdy vytiahnut nevie...vies kolko deti je tak pocatych?nie kazdy sa vie ovladnut a vytiahnut v tom najlepsom..ale sa ti cudujem ze si nechas skakat po hlave.fakt..ty si asi riadne pod papucou..
no ked ta picha tak to urcite nemas z tehotenstva...ved po jednom dni sa vajicko este ani neuhniezdi v maternici preboha..nenamyslaj si...