Priznaky tehotenstva

malicqaa

no hej ale je to zvlastne nikdy ma nepichalo...a my sme sa milovali este aj vceraaa:))nooo normalka poptyam v lekarni..:)dik za radu:)

zjuzjika

jasne a co este ako vravim picha aj mna a to mam byt hned tehotna...neivem stoji tusim cca 4-5eur..aj to osm tusim prehnala

malicqaa

a kolko stojíí???no ale to je v tom ze ja uz nestresujem,uz ma chalan ukludnil a asi si myslôim ze nesom a prave ta bolest brucha nekedy tak pichne tak to ma stresuje..mozno sa niekde prave teraz opdlonuje vajicko:((...nejak a stale ma tak cudne bli brucho..

zjuzjika

ved si vypytaj v lekarni taky test, aby si uz po par dnoch ukazal vysledok ci si aebbo nie...a najlepse su rapiclear znacka..

malicqaa

a ked sa to stalo sobotu, tak možem si uz urobit test napriklad stredu alebo stvrtok ne?...ja si myslim ze nesom ale je tam ten strach:(

zjuzjika

tka to ja neivem co si mas mylsiet, ja som pri tom nebola, cize nemozem vediet ci to do teba dal alebo nie...ved slepi snad nie ste, ked ste uz hlupi a nepouzivate ziadnu ochranu...uvidis casom ako to bude..

Malicqaa

mne chlapec hovori ze to neslo do mna, ze citil ta uz ho rychle vytiahol..ale aj on sa nad tym zamyslel ze keby naozaj...:(ta co si mam teraz mysliet,.,.