Nehanbim sa za to co som dnes zjedla 2

[zruseny22]

alex, ja som dostala chuť na niečo čokoládové, urobila som si trochu redšiu, bola mňam. Výčitky boli príšerné, ale ráno som zistila, že som vôbec nepribrala, hoci fakt už bolo dosť hodín. Ani neviem, čo ma napadla krupica, asi preto, že moja naj kamarátka, zároveň spolubývajúca si krupicu robí často...

[zruseny22]

doodie, ja viem, že maso je lepšie, ale už bolo dosť hodín na mäso:-) Ale aj tak som si o 21hod urobila krupicu s grankom:-)

klaudia345

dnes zatial :)
R:cerealna zemlicka,dve vajicka,natierkove maslo,zelenina
D:biely jogurt s musli,jablko
O:mesko s tarhonou,zelenina
Ol:nvm asi jablko
V:cottage,zemla,zelenina

alexandraaaa

dnes opat zacinam od znova..takze
ranajky: celozrny rohlik a cottage cheese
obed: bude kuracie masko ryza,alebo zemiaky este uvidim a zelenina k tomu
ol: jablko
vecera: celozrny rohlik a cottage cheese

tak by som to chcela dnes,uvidim či sa mi to podarí

alexandraaaa

ja som sa prejedla..ja uz nevladzem..bojim sa ze nezvladnem potlačiť tie výčitky,lebo su neskutočne..je mi strašne zle na duši a mam chuť sa s prepáčeniím odjebať..preč stadialto naveky ..amen..

Futuristkaa

Fiona jasné že to neberiem zle...sama dobre viem že moje jedálničky niesú v poriadku..ale tak predsa len som mala tú detskú výživu poobede a na večeru celozrnný chlieb so šunkou a paradajkou

[zruseny22]

... som dnes tak neskutočne unavená.... ale príjemne... teda... príjemne, ale akoby to aj "bolelo"... prišla som z korčúl, osprchovala sa a išla som si kúpiť do obchodu jabĺčka a cukríky. Také mňamkovské jabĺčka som už dlho nemala:-)

fiona3

futuristka: po tom nicom co si dnes zjedla sa to pravdepodobne zopakuje(jedine jedlo je obed bez polievky)...ak takto jedavas bezne tak sa nediv....pojde to dookola donekonecna...az ked zacnes normalne jest a prestanes cely den dietovat(to je asi zly vyraz lebo pri diete sa zje ovela viac) mas sancu to prekonat.

toto je moj, myslim uplne normalny jedalnicek:
R-kaiserka,maslo,sunka4pl,syr4pl,zelenina+čaj
D-bebe DR+pohar mlieka+banan
O(nedelny)-vývar so slizami+rezen,ryza,kompot
poobede polka milky,miska hrozna
V-2 chleby s maslom a pastekou,zelenina
V2-miska orieskov+hruska
myslis kebyze jes podobne mala by si chut sa este vecer prejest??????

dufam ze to nevezmes zle, chcela by som ti pomoct