Som v soku, tehotna s jeanine?

Príspevok v téme: Som v soku, tehotna s jeanine?
lucia297

Dnes som si urobila tehotensky test a vysiel pozitivne. Uz dva roky beriem jeanine. Nerozumiem tomu. Mohol mi vyjst vysledok zle? Urobila som si dva testy a obidva vysli pozitivne. Nikdy som nevynechala ani jednu tabletku. Maximalne som sa opozdila o take tri hodinky. Ziadne hnacky,ziadne zvracanie,proste nic. Prosim povedzte,ze sa tie testy mohli mylit. Ja nechcem byt tehotna.....Zajtra idem ku gynekologicke,ale ten stres do zajtra asi nevydrzim.

lionesssssss

jajka, konkrétne nekonkrétne... :))))

rozumné páry si vedia vyselektovať také atk metódy a skombinovať ich tak, aby mali dieťa až vtedy keď to budú chcieť

lionesssssss

vejva, ak narážaš na mňa... ja si myslím, že som plodná až až , ale nezisťujeme s partnerom či som alebo nie som... :))))

lionesssssss

prečo by mal byť zázrak naplánovať si dieťa o 10 rokov ? :D

ja poznám XY žien, ktoré si tehotenstvo naplánovali vtedy keď to chceli :))))

kombinujeme viacero antikoncepčných metód naraz :))) stále sa totiž držím svojho názoru - ak žena nechce dieťa, tak ho mať nebude...

verte mi, dá sa sexovať aj tak, aby z toho dieťa nebolo ani náhodou :))))

vejva

Aj ja som sa chranila HAK aj po vysadeni som davala mudre rady kamoskam co otehotneli a nechceli ze ako to teda sa moze stat co si nedavali pozor a bla bla a ze ja ani po vysadeni HAKU niesom tehotna ze si vieme davat pozor no bola som tiez sama MUDROST.Hrebienok mi klesol az kym sme sa nevzali a zrazu som zistila ze som NEPLODNA hm ale aspon som sa uvedomila

jankaaaaaaaaa

aj mna by zaujimalo aky druh antikoncepcie pouzivas, kedze hak je po sterlizacii najucinejsia forma antikoncepcie. a to ze teba 10rokov sa dari neotehotniet, je asi taky "zazrak" ako tuto lucii sa stalo ze otehotnela pocas uzivania hak

lionesssssss

ako sa chránim? dostatočne a tak aby som mala dieťa až vtedy keď to budem chcieť sama :))) tzn. cca 10 rokov

ani ja som počas užívania necítila... pocítila som až po pár mesiacoch po vysadení