Posilnenie imunity bez liekov?

bodocka022

uzivam ho, lebo som bola na kontrole u doktorky a povedala mi ze imunitu mam oslabenu stale takze profizym musim este brat. Ale tak nerobi mi vobec ziadny problem ho brat ked vidim ze mi pomohol. Pokial to budem mat take kludne ako teraz tak budem rada

nadina

a uzivas ho este aj teraz? to ho budem musiet asi uzivat uz stale ak budem chciet aby sa mi to upravilo a bolo v pohode, ci? ja uz by som si tak velmi priala aby mi ten zapal zmizol, lebo uz ma to privadza do sialenstva..

bodocka022

tak niekomu to moze pomoct inemu nie, mne napriklad pomohol profizym ako som uz spominala a pred nim som uz vystriedala vsetko mozne.. Kiahne su nebezpecne ci uz u dietata alebo v dospelosti. Mne po nich zostali nepekne rany a trvalo mi velmi dlho kym som sa z infekcnej doby postavila na nohy, lebo mi moju imunitu znicili. Dnes uz je mnozstvo vitaminov na imunitu staci si vybrat :)

RNG

Virus VZV sposodobujuci pasovy herpes sa da potlacit zvysenim viralnej imunity, pozri cez google.sk pod mojim nickom a slovom herpes. Doplnim to o nedavnu skusenost, ked to dostala moja zena a davkami chaparalu(2 x 1 gram) collostra(2 x 10 gramov) a monolaurinu(2 x 5 gramov) som to za 8 dni zastavil a za 12 dni bola uplne vyhojena

Cim skorej to clovek adresuje masivne, tym, je mensie poskodenie celeho tela

Moja zena to mala obsypane najma na tvari a hrudi a kedze sa neskrabala, po 12 dnoch po tom nezostala ani stopa.

potrebujemradu9

ahojte mám 24 rokov a práve som prekonala dospelácke kiahne s tažším priebehom... viem že kiahne vedia rozhádzať imunitný systém človeka a veľmi by som vás poprosila o radu ako si mám zvýšiť svoju imunitu po tomto ochorení? čo sa týka aj doplnkov aj stravovania sa čo mi pomôže? dakujem velmi pekne

RNG

Nehojace rany a hnisajuce sa daju rychlo zahojit pouzitim zmesi jemneho praskoveho cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek citricidalu

bodocka022

mesiac vkuse, ked som si uz mohla v pohode povedat, ze uz je dobre.. profizym mi zacal zaberat asi uz za tyzden co som ho uzivala, len este ta rana bola taka, ze som nevedela co cakat, pomaly sa stahovala, ale neustale som mala taku obavu ze to moze znovu prepuknut ale zatial neprepuklo, dufam ze to tak aj zostane

bodocka022

u mna potlacil.. mne sa chronicky zapal prejavoval navonok cez ranu, ktoru mi rezali nad obocim pred styrmi rokmi a neustale mi rana hnisala a nie a nie sa zahojit. A ked sa to stiahlo a myslela som, ze uz je dobre tak mi to opat zacalo hnisat a povedali mi, ze mi to hnisanie vyvolava zapal, tak mi odporucil doktor ze mam zacat brat nieco na imunitu, tak som skusila profizym a zatial si musim zaklopat ale drzim sa :)