Posilnenie imunity bez liekov?

bodocka022

u mna potlacil.. mne sa chronicky zapal prejavoval navonok cez ranu, ktoru mi rezali nad obocim pred styrmi rokmi a neustale mi rana hnisala a nie a nie sa zahojit. A ked sa to stiahlo a myslela som, ze uz je dobre tak mi to opat zacalo hnisat a povedali mi, ze mi to hnisanie vyvolava zapal, tak mi odporucil doktor ze mam zacat brat nieco na imunitu, tak som skusila profizym a zatial si musim zaklopat ale drzim sa :)

nadina

to naozaj profizym potlaca priznaky zapalu? a kolko stoji jedno balenie? to budem musiet ale uzivat asi niekolko mesiacov aby sa mi polepsilo, skoda, ze to nejde len tak zo dna na den :)

bodocka022

Ja mam skvelu skusenost len s profizymom. Po prve velke plus je, ze je ovela lacnejsi ako wobenzym a ma uplne rovnake ucinky :-) a po druhe ked beriem profizym tak nezatazujem si privelmi zaludok velkym mnozstvom tabletiek, takze ja som rada, ze som profizym objavila a uz urcite neprejdem na nic ine.. Ja tiez mam chronicky zapal asi tri roky, ale odkedy mam profizym tak sa mi zapal neprejavuje navonok, z coho sa tesim asi najviac ..

Pam789ľ

Ja som mala dlhodobe problemy s imunitou, casto som bola chora, ked som mala pocit, ze sa uz z nadchy a kasla dostavam, tak sa to zase zhorsilo. Kamoska mi potom odporucila wobenzym a ten mi ako zazracne pomohol. Mozem ho len odporucit

RNG

Ciste tj odmorene telo ci uz enzymami alebo absorbentmi a chelatormi celkove pracuje lepsie, tj aj lepsie sa vie branit. Enzymov je dnes na trhu kopa, nie len vyse 45 rocny zastaraly, drahy a slaby wobenzime.Nove produkty, ovela silnejsie apodstatne lacnejsie prochadzaju prakticky kazdorocne, tj tlacit wobenzyme ako "dobry" enzymaticky prostriedok je ako tlacit 45 rokov staru "dobru" elektroniku.

Az 70% obrannych latok ale pochadza z nasej crevnej probiotickej flory, preto si tba probiotika pravidelne nasadzat a podporovat ich rozmnozovanie doplkami mikrovlaknin, kazdodenne.

Ak to nestaci je aj hromada antimikrobialnych doplnkov, ktorymi si clovek moze docasne a dokonca neprestajne zvysovat rozne imunity.

Imunita totiz nie je jedna, lebo na kazdy mikrob su v tele specificke obranne latky.