Posilnenie imunity bez liekov?

nadina

aj pri akutnejsich stavoch. Napriklad ja trpim uz dlho chronickym zapalom, mala som nehorazne problemy co mi stale rana hnisala a teraz ak profizym uzivam asi mesiac a pol, tak sa celkom drzim. Mam to suche, kludne, nehnisa to. Takze v tvojom pripade by som si ho asi tiez skusila nasadit.

bodocka022

Myslim, ze ano. Je fajn ho brat aj len ako prevenciu, ale ked uz mas taketo problemy tak ti len pomoze, uskodit neuskodi. A pre mna bolo fajn, ze je cenovo velmi vyhodny ;)

evicita

berie sa len ako prevencia ci aj pri nejakych akutnejsich stavoch? mam teraz trosku problemy, ze stale kycham, kaslem a je mi na nic. Posledny rok som kazdy druhy mesiac doma, co lezim v teplotach a dost tym utrpela aj moja penazenka. Myslite, by si som ho mohol vyskusat?

robinka

tak to je fajn, ja som sa bala, ze obsahuje nejaku kopu chemie, do toho by som asi nesla ale takto ked obsahuje enzymy a vitaminy tak premyslam ze ho vyskusam :)

Zuz357

Ahojte, pre mna bolo rozhodne najlepsie riesenie ked som sa dala na apiterapi, teda som sa liecila medom a vcelymi produktami , cisto prirodne , bez chemikalii, ani unavena uz nezvyknem byt a to som dakedy len vstala a uz o 11 doobeda som nevladala. Skusal to tu este niekto?

robinka

Čo obsahuje profizym? Nechcela som sa uchýliť k tabletkám, myslela som že to pôjde zmenou stravy k lepšiemu ale asi už mám imunitu v takom stave, že už to nestačí.

Dadika35

V roku 2010 som sa liečila u doktorky Albertovej na jedno ochorenie a po ukončení liečby som zaznamenala zlepšenie imunity. Od tej doby som nebola vôbec chorá. Nemávam už ani chrípky. Neviem ale či imunitu môže zvýšiť len užívanie vitamínov podľa mňa je to hlbší problém. Skús upraviť stravu a pridaj prípadne tie vitamíny. A keď to nepomôže, vyskúšaj prírodnú liečbu. Je veľa prírodných prípravkov ktoré zvyšujú imunitu.