Posilnenie imunity bez liekov?

bodocka022

tak tych liekov a vitaminov na posilnenie je mnoho. Ja som vyskusala asi tri, co mi odporucili v lekarni, ale osvedcil sa mi iba profizym. Tie ostatne mi bud zatazovali zaludok alebo vobec nemali ziadny efekt. A tento mi uplne vyhovuje po kazdej stranke :) skus to zvazit, mozno by ti pomohol

booba

Snazila som si posilnit si iimunitu roznymi prirodnymi sposobmi, jedla som vela ovocia a zeleniny, zazvor, uzivala caje, med.... ale nic mi nepomohlo. Zacala som uzivat wobenzym, ten mi velmi pomohol

robinka

u lekára som v podstate neustále. Mám pocit, že ten je zo mňa už tiež pomaly na nervy, lebo sa mi to nezlepšuje. Povedal, že mám asi veľmi oslabenú imunitu ale nepovedal mi k tomu nič viac. Neustále mi dáva len antibiotiká a mám pocit, že tie ma len viac oslabujú a všetko to komplikujú. Preto by som chcela začať užívať niečo čo by mi neškodilo ale naopak pomohlo posilnit imunitu

bodocka022

tak urcite by to nemala nechat len tak a riesit na vlastnu past, ked pojdes k lekarovi tak by ti mal urobit vyter z rany, ze akeho bacila tam mas a podla toho nasadit liecbu, ty si mozes pomoct akurat tak tym ze zacnes uzivat vitaminy na posilnenie imunity

robinka

Čaute mám problém som po operácií lakťa, veľmi zle a hlavne už dlho sa mi to hojí. Nedávno som sa zbavila infekcie, ktorá sa mi tem dostala a mala som asi týždeň pokoj a teraz opäť mi tam niečo robí šarapatu, nemáte niekto v niečím takýmto skúsenosti? poprípade čo by mi mohlo pomôcť?

hllliva

pre mna je najlepsi pripravok na imunitu zarucene hliva ustricova, milujem jedla z nej a ked nie je cerstva kupujem z lekarne imunit hlivu

Gima

Ja beriem na imunitu Mumio z lekarne. Cena 1,85. Dalej jedavam banaNY, jablka, zazvorovy odvar. Imunitu posilnuje aj cervena repa - cvikla, cesnakovy caj, cibulovy. Neprejedam sa a mam caste vychadzky zo psom aj v zime. Pijem kefirove mlieko alebo si obcas kupim Nutridrink.