Posilnenie imunity bez liekov?

lombardo1981

Ale pozrime, čo sa z teba vykľulo?
A ak mi v jeden deň merajú dve hodnoty pH... pH moču a pH krvi. Ktorá hodnota je tá správna?

Elis85

Veľa rád som vykúšala, no bez väčšieho efektu. Jediné čo mi zlepšilo imunitu je Alkalio. Beriem denne a navyše sa mi zlepšilo celkové pH

tomino874

Netvrdim ze aloe vera je zle ale co sa týka imunity mne veru nezabralo, mam doma gel na popalenu pokozku to funguje super ale na imunitu mi ovela viac pomohol profizym+

RNG

Aloe vera obsahuje rozne vzacne sacharidy, co sa po case zabuduju do bunecnycy stiem a tym znizia priepustnost roznych mikrobov do nich. Tj vysledok je zvysena bunecna imunita. Samozrejme to trva dlhe mesiace a treba brat co najmenej poskodene aloe vera vyrobky, osobne odporucam najma vymrazeny prasok(200:1) aloe vera gelu v davke az 2 gramy denne, lebo tekute produkty musia byt pasterizovane a konzervovane, co znici znacnu cast tych cennych latok v aloe vera gele

výživarka

Aloe Vera gel-94% zloženie z aloe gelu!
Na imunitu najlepšie čo môže byť.
Viac info : merry.vasekova@gmail.com

Klara154

ja som ho tiez uzivala dlhsie ale ucinkoval a to je podstatne a hlavne ze ma dlhodoby ucinok nie ako niektore ine preparaty ze ked ich vysadis tak je to ako jojo efekt

Roman.T

ziaden liek nie je zazaracny a pri imunite treba mat trpezlivost a ja som uzival profizym+ 3 mesiace aby mal trvalý ucinok nie docasny ako vacsina doplnkov