Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

angela85

ja fitko moc nechcem, moc ma to ubija, zato ten beh, a davaj pozor aby si nenabrala zbytocne svaly, najprv skus trochu schudnut behom a stravovanim a potom posilovanim dolad krivky
inak mne zeleny caj velmi pomaha, sa citim svieza a mam ho nahradu za kavu s mliekom
a este niekedy rano na precistenie si dam 3x 2dcl vody nalacno
u mna je skor financny problem, ze keby sa mam stravovat samostatne, tak by ma to vystavilo

veronn

ospravedlnujem sa,nejak mi tu v rakusku blbne net :)) Aha,tak to by potom malo byt ok,ked minimum je 5000kj.A veru,tazko sa odolava,s tym som mala aj ja na zaciatku najväcsie problemy,ale teraz to uz mam ako tak pod kontrolou.Samozrejme,obcas aj ja zhresim,ale uz to neni tak casto ako na zaciatku.A takmer kazdy den si dam kocku 85%cokolady,kedze to je dalsia z veci,na ktorej som bola zavisla.Ale teraz to uz aspon mam pod kontrolou a snazila som sa urobit nejaky kompromis.Mozno casom aj tu budem jest len kazdy druhy den a mozno raz sa dostanem aj k tomu,ze uz ju vobec nebudem potrebovat...

gogo_inka

aj ja by som chcela behat, no bojim sa ze mi este zhrubnu lytka, citala som ze oni neschudnu ale naberu na svaly

angela85

ja mam vysku 173 a naposledy ked som sa vazila tak som mala 65,5kg, chcem schudnut na 62-63 mojim najvacsim problem je zadok, stehna a boky, tak preto behavam

gogo_inka

ano je to dost malo, ale nejdem pod 5000 KJ, tych 5000 je minimum, niekedy je to aj 7000 za den.

Pijem aj 3 litre vody denne a kolace tak isto zboznujem :D no ked si predstavim kolko obsahuju sacharidov, tukov a taaak no hned ma prejde chut :) radsej si dam mozzarelu s paradajkou, uhorkou :) tazko sa odolava ale uz sa viem kontrolovat:)

veronn

gogoinka 5000kj to je asi 1000kcal,a neni to malo??Som citala,ze pri chudnuti by malo byt okolo 1500kcal,aby si potom neskor mohla znova troska ubrat,keby sa ti chudnutie pozastavilo.Ale mozno sa mylim...
Angela,tak mame asi spolocny problem :) Ja kolace,cerstve mäkkucke pecivo a vsetko co je kysnute proste zboznujem.No,ale teraz som sa to snazila uplne vyhodit z jedalnicka a maximalne si dam nejake celozrnne pecivo,ktore na stastie tiez velmi oblubujem.Co sa tyka pitneho rezimu,tak s tym na stastie nemam problem.Teraz som k 2litrom vody zaradila este aj zihlavovy caj 3x denne,takze denne vypijem aj 3litre tekutin.No,ale problem mam so sportom.Kedysi som pravidelne chodila do fitka,isla si zabehat alebo sadla na bicykel.Ale teraz uz niekolko rokov,skor len tak sporadicky sportujem a to by som mala zmenit.No,lenze ja robim v rakusku opatrovatelku,takze tu sa do telocvicne moc nedostanem.Ale dnes som sa premohla a zacvicila som si doma 45minut podla jedneho CD.Tak dufam,ze na zaciatok postaci a ked budem doma,pokusim sa zbehnut aj do toho fitka...

veronn

gogoinka 5000kj to je asi 1000kcal,a neni to malo??Som citala,ze pri chudnuti by malo byt okolo 1500kcal,aby si potom neskor mohla znova troska ubrat,keby sa ti chudnutie pozastavilo.Ale mozno sa mylim...
Angela,tak mame asi spolocny problem :) Ja kolace,cerstve mäkkucke pecivo a vsetko co je kysnute proste zboznujem.No,ale teraz som sa to snazila uplne vyhodit z jedalnicka a maximalne si dam nejake celozrnne pecivo,ktore na stastie tiez velmi oblubujem.

angela85

veron, no tesim sa, takze aj ja sa tak snazim, len jednu chybu mam, ze mam rada kolace, nie zakusky, ale kolace, doma si peciem chleba z celozrnnej muky plus lanove a slnecnicove semiacka a vlocky, no chleba mam proste rada. ale zaradila som si raz za dva tyzdne ocistny den - ovocie a zelenina, zeleny caj a kopec vody. zacala som behavat, pred tym som chodila zumbovat, ci z casu na cas cvicila doma, ale to ma tak nebavi, najviac ma bavi beh, pomaly a dlhy, jedavam asi 5x denne a poobede skor mliecne vyrobky a zeleninu, ale rozmyslala som uz aj nad nejakym napojom

gogo_inka

suhlasim s vami, ziadna 90 dnovka, mliecna dieta a podobne dristy.

mam 160 cm a momentalne 56-7 kg, zacala som pred 2 tyzdnami ked som (najedena ako prasa) stupla na vahu a ukazalo mi 60,4 kg, takze jem pravidelne, nic sladke, denne tak okolo 5000 KJ.

Moja vysnivana vaha je 50 kg, no uznajte ze na moju vysku je 56 vela :( brucho mam vcelku chude, trapia ma boky, stehna, zadok, lytka.

veronn

ahoj angela85,nie nerobim ziadnu 90dnovu dietu.Ja uz tiez nechcem ziadnu dietu ani vidiet,som si uz konecne uvedomila,ze to nema ziaden zmysel.Sice je pravda,ze sa stravujem na styl delenej stravy,ale robim to z toho dovodu,ze mam trocha problen s travenim a pri delenej strave,nemam taky problem so zazivanim.Ale snazim sa hlavne zit zdravo,jest racionalne a postupne sa mi hadam podari aj viac (a havne pravidelne) sportovat.Proste sa snazim zmenit celkovo zivotny styl a nie zacinat dietu 3x do mesiaca a na konci roka si zase raz uvedomit,ze vecne dietujem a zase mam o par kil viac...