chudnutie - 90 dnová rozlišovacia diéta od 18.04.2011

mima72

ahojte baby, takze zajtra zaciname:-) tesim sa, len aby sme vydrzali prve 2 cykly, teda 8 dni, potom je to uz jednoduche..

lenka007

ahoj simsa uvidis ze spolocne nam to pojde a ze vydrzime:-)a preco si necakala do zajtra?a codobre si papkala????

simsa

ahojte kocky..tak ja som sa k vam pridala..ale zacala som si to uz dneska..tak dufam, ze nam to pojde dole..ako sm spominala, ja som si to zacala uz minuly mesiac, ale stroskotala som na viacerych pokusoch..tak dufam, ze mi to teraz vydrzi

ôôô 88

ahoj samanta tak pekne ze sa ides ku nam pridat tak dieta je v podstate ako keby delena strava ale nie presne je naozaj ucinna ak mas pevnu volu mozes mat aj par prehreskou to nevadi aj ja som mala a nic kilecka isli dole stale menia sa stale 4 dni prvy den je bielkovinovy druhy den skrobovy treti den uhlohydratou stvrty den vitaminovy toto sa ti strieda stale a kazdy mesiac to je 29 den pijes len vodu a pomerias sa kolko si krasne schudla blizsie si mozes but kupit knizku mas tam aj recepty na kazdy den alebo si to pozri na nette do googla si daj 90 dnova rozlisovacia dieta a tam sa vsetko docitas.Joj baby uz sa tesim nak uz je zajtra prave mam aj volno tak si zbehnem na trznicu nieco pokupit cerstvu zeleninku a ovocie a tak tesim sa a nezabudnite sa pomerat zajtra by sme si mohli napisat aj hodnoty v cm ak mate zaujem teda zatial ahoj

Helus

ahojte kocky vidim,ze sa to tu rozrasta,a ten zeleny caj s grepom,si pojdem v pondelok kupit,majte sa krasne a peknu nedelu,ja mam pracovnu.

lenka007

ahoj Samanta vitame ta tu s ostatnymi babami ktore chceme schudnut a nezabudni pondelok sa blizi a my zaciname!!!!!to je pekne cisielko za tri tyzdne ako sa ti to podarilo?????

samantha2110

Ahojte kočky, mohli by ste mi pls napísať, čo všetko tá dieta obnáša? tiež by som sa rada pridala...Cvičím a stravujem sa zdravšie cca 2-3 týždne a dala som dole 7 kíl, ale rada by som do leta ešte aspoň 10 zhodila..

ada 68

no vidíš Heli,tak musíme kvákať po večeroch,lebo ani ja som nič okrem toho pudingu nezjedla,prajem ti pekný dník a zajtra už tu budem,teším sa na pondelok.práve pijem zelený čaj,kupila som v lidli s príchuťou červený grep, je úžasný chuťovo. tak sa maj krásne,pa,cmuki

Helus

DA NEUVERIS,ALE PO VCERAJSOM KVAKANI NA FECEBOKUM MAM PAR DEKO DOLE,66.2 A TO SOM MALA V STREDU 66.9.TESIM SA IDEM DO PRACE TAK PEKNY DEN.