Stredná zdravotná škola

Príspevok v téme: Stredná zdravotná škola
LoliN

ahoj, nevie niekto z vás ako to prebieha na zdravotke? Je to ťažké...na koľko percentje možné že zoberú aj mňa, keď mám zo sjl a mat 3??Biológia a chémia my idú aa byť doktorkou bol vždy môj sen a chcem ísť aj na vysokú...na zdravotku chcela ísť aj moja kamoška , mali sme ísť spolu ale nevieme či nás obydve vezmú...keby som išla sama tak sa hrozne bojím...lebo všetko bude nové, nebudem vedieť kde mám triedu, nikoho nebudem poznať....Je to tam ťažke, keď tam budem sama??? prosím nevysmievajte sa mi...len vás žiadam o radu...

brusinka

asistent. t.j. viac menej ako sanitarka. vypomoc pri praci kvalifikovanej zdravot. sestre.
kvalifikovanou sestrou sa stanes az po absolvovani 1.stupna VS v odbore osetrpvatelstvo

piskota77

Ahojte..Mám 14 rokov a musím si vybrať školu na akú pôjdem. Vybrala som si obchodnú akadémiu a zdravotnú ako zdravotný asistent. neviem si vybrať. rodina mi hvorí, že mám ísť skôr na OA, ale ja neviem..Aká je to škola a čo zo mňa bude? myslím tým zdravotnú..

Threesha66

Neboj sa moja, zoberu ta, Ja teraz chodim druhy rok na zdravotnicku skolu v bratislave-petrzalke a zobrali nas bez prijmaciek, neni to tam tazke zvyknes si neboj :)

natuska32

ahoj :) ja som tiez chodila na SZš do Novych Zámkov , bolo tam vinikajuco :D neni to tažké.. a od toho ze by si tam bola sama sa neboj lebo aj ja som bola sama nikoho som tam nepoznala , ale presiel tyzden a uz sme sa hned spoznali :) takze sa neboj a pekne studuj to co chces byt !!!! drzim ti palce pa

Janulik33

Ahojte kocky,
citam, ze chodite na SZŠ. Aky odbor studujete a v ktorom meste??
Pytam preto, lebo moja dcera chce ist na zdravotnu, odbor Zdravotnicky laborant. U nas v meste je taka skola, ale taky odbor nie. Uvazujeme o BB alebo TN. Viac sa paci asi BB.
Uci sa zatial na same a velmi ju bavi chemia.
Zobrali vas len na zaklade vysledkov z monitoru, elebo ste robili aj prijimacky??

stastna_som

Chodim tam zatial len prvy rok a nestazujem si.Je to v pohode,som spokojna.A do akeho mesta?Aky odbor?Bilogiu mame len v prvom rocniku a je to velmi nudny predmet,ale zavysi to aj od profesora.Ja sa urcite nestazujem,je mi dobre a tiez som sem isla s tym,ze nikoho som nepoznala a teraz,kamaratov kopec,to sa najmenej boj.

xyzz

Vezmú... ja som tam, tiež som stresovala a teraz keď vidím aké socky tam chodia so štvorkami, päťkami... inak záleží to od školy, naša škola vôbec nie je ťažká... zvládne to hocikto, kto to nemá absolútne v päte ;) Len ak chceš ísť na výšku, choď radšej na gympel, na zdravke je che len 2 roky a bio 1.. na gympli máš celé 4..