Stredná zdravotná škola

Príspevok v téme: Stredná zdravotná škola
LoliN

ahoj, nevie niekto z vás ako to prebieha na zdravotke? Je to ťažké...na koľko percentje možné že zoberú aj mňa, keď mám zo sjl a mat 3??Biológia a chémia my idú aa byť doktorkou bol vždy môj sen a chcem ísť aj na vysokú...na zdravotku chcela ísť aj moja kamoška , mali sme ísť spolu ale nevieme či nás obydve vezmú...keby som išla sama tak sa hrozne bojím...lebo všetko bude nové, nebudem vedieť kde mám triedu, nikoho nebudem poznať....Je to tam ťažke, keď tam budem sama??? prosím nevysmievajte sa mi...len vás žiadam o radu...

Conculio

Ach, decká.
Podmienky prijatia máte uverejnené na stránke danej školy.
Vážne dnes deti vyrastajú s počítačmi, mobilmi a nevedia si prostredníctvom nich nájsť jednoduché informácie?
Btw. na maséra sa ti absolútne neoplatí ísť. 4 roky štúdia toho, čo sa dá zmáknuť na pár mesačnom kurze.. Nevidím v tom zmysel. Radšej farmaceutický laborant, zdravotnícky asistent..

Janka45

Ahojte chcela by som ísť na SZŠ odbor masér a chcela by som sa spýtať ze s čoho sa tam robia prijímačky a ešte ci by ma zobrali s trojkami

And_Rea

Ahoj,
po prve, ak si myslis, ze po vychodeni SZS odbor zubny asistent, budes moct byt hned zubarom, si na velikanskom omyle.
A po druhe, ak chces byt zubar, chod na gymnazium.

Tuy1

Cauko ludia... Prosim poradte mi... Chcel by som sa stat zubarom a preto chcem ist do trencina na zdravotnu ako zubny asistent.... Ale fakt neviem ci ma zoberu... Priemer 9vysvedcenie mam 1,5... Ale celkovo 6,7,8,9 rocnik mam priemer 1,9... Ludia poradte... Mam 2 trojky a same jedna. Hlavne s bio.... Zobrali by ma keby napis dobre monitor a prijmacky?

WHISPER

emika.. moja a ty máš kolko rôčkov? toto myslíš vážne?
za doktora , chirurga, stomatochirurga sa na strednej skole nevyučíš..
na to je potrebna vysoká skola..
zdravotna skola je len odbor zdravotnícky asistent s maturitou, a tak dalej studovat na medicinu..

zdravotna skola odbor zdravotna sestra uz viac než 10 rokov neexistuje..

Emika2468

Ahojte neviete mi prosim poradit kde je zdravotna SŠ odbor-chirurgia pretoze ju nikde nemozem najst teda aspon na strankach ako napr.zdravotna skola odbory, zdravotna skola sestriciek,doktorov,stomatochirurgov a pod. Ale ziadna čista chirurgia. Prosim. Za kazdu odpoved dakujem

Emika2468

Ahojte neviete mi prosim poradit kde je zdravotna SŠ odbor-chirurgia pretoze ju nikde nemozem najst teda aspon na strankach ako napr.zdravotna skola odbory, zdravotna skola sestriciek,doktorov,stomatochirurgov a pod. Ale ziadna čista chirurgia. Prosim. Za kazdu odpoved dakujem

Zvolennnn

Na zdravotnú do zvolena chodím už tretí rok a zvládam to bravúrne aj bez nejakého biflenia. Nič hrozné. Musím povedať, že Zvolen je asi najľahšia zdravotná... Ak chceš ísť na medicínu, tak si vyber určite gymnázium. Zo zdravotnej sa na medicínu dostaneš ťažko. Skôr nedostaneš ako dostaneš... A ak chceš ísť silou mocou na zdravotnú, určite si nevyberaj Zvolen. Ja som nemala na výber pretože to bola pre mňa najbližšia zdravotná... keby som sa mohla rozhodnúť ešte raz, už nikdy by som si Zvolen nevybrala. Takže asi tak.

Rose123

Na zdravotníckej škole som už nejaký ten rok a musím povedať, že prijímačky boli neskutočne ľahké :) Stačilo si to len preopakovať :) no potom prišlo štúdium a to nie je med lízať.. musíš sa učiť, flákať to nemá zmysel lebo ťa tam učia len to, čo budeš potrebovať (ak nepočítam predmety ako občianska či dejepis) takže dobre si to premyslite..