Stredná zdravotná škola

Príspevok v téme: Stredná zdravotná škola
LoliN

ahoj, nevie niekto z vás ako to prebieha na zdravotke? Je to ťažké...na koľko percentje možné že zoberú aj mňa, keď mám zo sjl a mat 3??Biológia a chémia my idú aa byť doktorkou bol vždy môj sen a chcem ísť aj na vysokú...na zdravotku chcela ísť aj moja kamoška , mali sme ísť spolu ale nevieme či nás obydve vezmú...keby som išla sama tak sa hrozne bojím...lebo všetko bude nové, nebudem vedieť kde mám triedu, nikoho nebudem poznať....Je to tam ťažke, keď tam budem sama??? prosím nevysmievajte sa mi...len vás žiadam o radu...

veveka

ahojte aj ja rozmyslam nad zdravotnou alebo ekonomickou a bojim sa zdravotnej lebo si myslim ze sa nedostanem na vysku

renuliatko21

Nela a Philips, ďakujem pekne za Vaše rady..:D musím nad tým porozmýšľať... a nepobite sa tu :D :D :D

Nela41

Dobre tak choď len s tým, čo sa učíš tam skúsiť prijímačky na LF či sa ti to podarí ;) .. Ja sa nejdem hádať a keď renuliatko váha a neverí mi nech sa spýta iného medika. Ja som sa dostala aj do BA aj do MT a viem, čo je na prijímačkach a že to zo SZS je veľmi problém

Nela41

Ježiši philips ja ti nehovorím, že ti tá škola nevyhovuje, ale ona chce ísť na MEDICÍNU. Tak jej tu nepleť aj ty jednu cez druhú.

však renuliatko keď mi neveríš pozri si rozvrh akejkoľvek zdravotky, že chémiu majú tuším dva roky či koľko. To ti príde ako dostatočná príprava na prijímačky? No asi ťažko, veď ja tento rok začínam na medine študovať a dobre viem aké prijímačky tam sú. Zo zdravotky ti to učivo nestačí, budeš sa musieť učiť veľmi veľa učiva naviac s veľkou snahou ak tam pôjdeš a aj tak sa ti to nemusí podariť.

Nela41

renuliatko také gymká sú všade, pretože je málo detí tak sa hocikto dostane hocikam to ale neznamená, že ťa zdravotka pripraví lepšie. Hocijaké gymko ťa pripraví na medinu lepšie ako SZS a ak mi neveríš spýtaj sa hocijakého medika ;)