Stredná zdravotná škola

Príspevok v téme: Stredná zdravotná škola
LoliN

ahoj, nevie niekto z vás ako to prebieha na zdravotke? Je to ťažké...na koľko percentje možné že zoberú aj mňa, keď mám zo sjl a mat 3??Biológia a chémia my idú aa byť doktorkou bol vždy môj sen a chcem ísť aj na vysokú...na zdravotku chcela ísť aj moja kamoška , mali sme ísť spolu ale nevieme či nás obydve vezmú...keby som išla sama tak sa hrozne bojím...lebo všetko bude nové, nebudem vedieť kde mám triedu, nikoho nebudem poznať....Je to tam ťažke, keď tam budem sama??? prosím nevysmievajte sa mi...len vás žiadam o radu...

BarbieBaska

ahoj sama som na zdravotke a zvladam to celkom ok je to síce ťažšká škola ale keď sa chce tak sa to dá zvládnuť :) neboj sa mas sancu ze ta prijmu a kéd nie tak sna ze chces byť lekárkou sa nevzdávaj. aa neboj sa nájdes si mnoho nových friends aj ja som sla na skolu sama a teraz mam tam uplne fajn kolektív stací ak si nájdes len jednu kamosku a potom to pojde samo:)

margaret.n2

Tiez rozmyslam o SZS ale na gympel by som nesla . Skusenosti zo SZS ti urcite nenahradi ziadny gympel . A biola .... to sa doucis . ved na medicine toho budes mat raz tolko .

philips

Chodím na zdravotku, ale akurát som vystihol posledný ročník bez príjmačiek :D

Na ťaháky zabudni, ak ti na to prídu, tak si rovno v prdeli...

Kikuskaaa

Ahojtee,hlásim sa na dve zdravotnické školy v Bratislave, na jednej mám termín 12.máj a na druhej 15.máj. Našťastie tam idem aj s kamoškou, dosť sa bojím tých prijmačiek neviem čo presne tam bude,neviem čo sa mám učiť..Bojím sa že sa naučím práve to čo tam nebude,alebo že z nervozity mi to vypadne z hlavy a čo potom spraviť.. Neviem či tam môžu byť ťaháky,lebo ked to nájdu som odpískana.. Je tu niekto kto chodí na nejakú zdravotnickú a vedel by mi povedať čo je približne na tých prijmačkách ? :O :) vdakaaa

zemanikova.p

Ahojte chcela by som sa opytat na zdravotnicky asistent ked sa tam robia prijmačky s bilogie a so.sloviny napr ćo s tej biologie am treba vediet napr tema:krvne cievy,krv,dychacia sustava a tak ktore s tychto a boli tam bolo najviac ? .. A bolto test na a,b,c,d alebo ste museli pisat ?

katrins

ja som teraz v 4 rocniku na zdravotnej a u nas sa vtedy nerobili prijimacky na zakladnej som sa ucila tiez na 3 a zobrali ma v pohode prvy rocnik bol taky najhorsi kopu predmetov odbornych latincina zdravotna etika organizacia zdravotníctva zaklady osetrovania dva roky tam mas fyziku a chemiu chemiu len zaklady to ti na prijimacky nebude stacit na medicinu potom urcite na doucko budes musiet chodit a v tretom rocniku nam zacala prax my sme chodili na 4 oddelenia gynekologia interne detske a chirurgi.

AlisonWolf

Keď mi sesternica povedala, že musia mať z testov najmenej 60-65%m inak majú päťku, tak si vravím, že chvalabohu, že som bola na gympli. Také hodnotenie máme my na VŠ.

nellas

Ahojte,chcem ísť na zdravotnú školu na Záhradnícku BA odbor zubný asistent.Vie mi niekto poradiť z čoho sa robili skúšky a či je to ťažká škola?Dík

Ka Ci

Ahojte, chcem ist na strednu zdravotnu školu odbor farmaceuticky laborant, ale velmi sa bojim prijimačiek z chemie. Nevedeli by ste mi niekto poradit, čo tam asi bude - čo sa mám učiť prípadne by ste mi mohli preposlať nejake testy ?