13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Muška

presne, sisa:) Mne to pomohlo. Vecne zlyham na tom, ze nemam podporu a akoby naschval sa vsetci dohodnu a ponukaju vsetko co mam rada:-( Idem si zaliat ten cajik. Ja som o 16 vypila 3dcl mlieka. Fakt ma zachvatil hlad. Ale uz je dobre.

sisa279

A čo sa týka pitia.. ja si dávam aj od teekane čistiaci čaj.. aj mi chutí, a má aj detoxikačné účinky..Ja neobľubujem džusi koly atď, a od kedy sa mi podarilo prvýkrát schudn´úť pije čaje aj kávu nesladenú..

sisa279

No ja som sa už donútila do kalanetiky.. na dnes to mám tých svojich 10 minút za sebou :-D.. Idem si dať minimálne 1/2l čaju, nech na večer nezastihne vlčí hlad.. A chcela som sa spýtať, keď sa môže termix, nemúžem ho nahradiť jogurtom? A čo sa týka zajtrajšej večere, tak ja si vajíčka uvarím na tvrdo.. to mi bude najmenej chýať k tomu soľ.. no dievčence jeden deň je skoro za nami :-D ako sme sa pekne jedna druhú podržali...

Muška

Ahojte. ja si kavicku davam aj s mliekom. ved toto je mliecny den, nie? Ja si myslim, ze ked za den vypijeme o 1dcl mlieka viac nic sa nedeje. Problem bude skor v pitnom rezime. Co pijete? Rajec ochuteny asi NIE, vsak? Neviem sa napit cistej vody. Chcem si spravit zeleny caj, co vy na to? Inak v kuse som na WC:)

mataBB

podla mna je korenie v pohode...ale nie tie zmesy napr grilovacie, lebo tie uz obsahuju dost soli...ale najlepsie je asi pouzivat bylinky...

sol zadrziava vodu v tele..a celkovo by sa nemalo vela solit, je to len zvyk, ja solim vela ale chcem sa uz odnaucit