Mam veľky problem s akne

mishell

ahojte ja mám 25 a akné sa mi začalo robiť horšie ako v puberte :( vyskúšala som už asi všetko možné ale môžem povedať, že najviac sa mi osvedčila kozmetika la-roche posay, je hypoalergénna bez konzervačných látok, zbytočne nevysušuje a čo je hlavné nozaj mi pomáha.... ja používam krém effaklar k a teraz som si kúpila aj pleťovú vodu a gel na umývanie

filip.123

Mam uz davno po puberte a mam problem ze sa mi na celom chrbte tvoria velke akne. Skusal som vselico ale je to problem uz od puberty. Pred dvomi mesiacmi som vyskusal mydlo z kozieho mlieka. Vraj to pouzivaju aj ti co maju atypicke syndromy koze. Zredukovalo sa mi to za mesiac na 50% a som zvedavy kam sa az dostanem. Inak strasny problem zohnat ale nedavno som ho nasiel v ponuke firmy Ganoderma Sk. www.ganoderma.sk

motherfucker

ja som mal strasne problemi s akne ze som sa hanbil ist von a nekde som cital ze pomaha moc ranny,skusil som to a po dvoch tizdnoch to preslo vrelo odporucam

aj ja:-)))

Dobry vecer.Aj ja som mal akne a tiez som si myslel ze zo stravy,tak som ju uplne zreguloval na zdravu.Ani to mi nepomohlo.A v com som robil chybu???no predsa v tom ze som si kydal rozne vodicky na tvar a tym som len vyvolaval alergicke reakcie na mojej tvari.Teraz jem ako by som to nazval...totalne nezdravo a nemam akne.A na tvar pouzivam len detske mydlo a nic viac-rano a vecer si umyvam tvar studenou vodou a to je vsetko.A jem co mi pride pod ruku,ci su to same sladkosti,alebo slane,mastne....je to jedno...aj tak akne nemam.

abcdefg

A ešte: na zvýšnie imunity doporučujem Imunal kvapky, betagluklán cps., vyššie dávky C. vitamínu a zinku atď. Keď je zvýšená imunita, netvoria sa veľké zápaly na pokožke.

abcdefg

Takže, ako vysvetlíte potom že skoro všetci v puberte majú tento problém a postupom častu to prejde bez ohladu na stravovanie. Ešte som nevidel 60 až 80 ročného statého človeka čo by mal akné a mastnú pokožku a verím, že mnohí z nich sa stravujú nezdravo. Myslím si, že nezdravá strava nemôže byť primárnou príčinou akné, môže ho len zhoršiť. Ale samotná príčina sú hormóny!!! Pripúšťam, že pokial niekto je potraviny na zvysenie imunity a ma ju pomerne vysoku, tak môže mať síce mastnú pokožku a upchate póry ale nemusia s toho vznikat zapálené vyrážky čí dokonca cysty. Opakujem cokolada neskodi pri akne ale pri atopickom exeme.

zuzanka2221

ahoj jajo.neviem ci poznas znaku HERBALIFE.maju vybornu kozmetiku ktora zabera na 100pro.mam to odskusane na bratovi.je sice cenovo trosku drahsia ale kvalitna.ziadne naparovanie,vytlacanie nic podobne.ale na zaciatok by ti stacili len maska a tonikum a neskor upokojujuci gel kt.je vyborny na tvar alebo nejake rezne rany ci popaleniny.ak chces namis mi na zuzanka2221@pokec.sk a ja mozem ktomu povedat aj nieco viac.

RNG

ifka,vylucovanie mazu je silne ovplyvnene s koncentraciou dihydrotestosteronu pod kozou.(Okrem ineho, hlavne znicenych tukov, ktore sa telo snazi takymto sposobom vyhodit)
Preto sa pouziva ako doplnok zinok(znutra aj zvonka) lebo ten potlaca vyrobu dihydrotestosteronu v tele.