Strasne bolesti zlomeneho clenku...

Simna

humberts17 napísal že mu to pomohlo. Ale nanapísal pri čom. Osobne pochybujem, že by gél pomohol skrátiť dobu liečenia, že by pomohol proti opuchu alebo proti bolesti. Takéto veci sa musia bezpodmienečne riešiť zvnútra.

humberts17

..ako môže prosím ťa nejaký gél pomôcť sa skôr zotaviť? chladivý gél si dávať na ranu to chápem a tak, ale to tiež nie je riešením pretože, človek musí byť všeobecne zdravý aby aj takéto zlomeniny a problémy boli schopné sa skôr hojiť

slizik

Lenda to je fajn ze este sa najdu takyto lekari, ktori chcu cloveku pomoct sa aj skor zotavit, podla mna je to velmi dolezite, pretoze po nejakom zraneni je pomerne dost tazke sa zotavit a zaradit do bezneho uponahlaneho zivota

tomino874

Lenda to je normálne, neraz som sa stým stretol aj ja, ale keď človek chce mať nohu v poriadku tak hľadá spôsoby ako na to ;) viem to podľa seba, že chcel som sa z toho dostať, tak som hľadal ako je to s enzýmami a podobne

mirabelll

Lenda takže to je tak, nie každý lekár je ti ochotný pomôcť a poradiť, čo už no.. podľa mňa je podstatné, že keď človek ozaj chce sa čo najrýchlejšie zotaviť tak si hľadá spôsoby ako sa z toho dostať aj sám

Lenda64

keď sa chce dá sa dostať zo všetkého, len je potrebná snaha pacienta teda tvojho priateľa a taktiež lekárov. Mám kamaráta, ktorému hneď po zlomení nohy odporučil lekár na zotavenie brať wobenzym, pretože enzýmy vraj podporujú lepšie a rýchlejšie hojenie a kamoškin syn bol po operácii a tomu zas povedali len že to chce čas na zotavenie. Takže to je tak no..:/

tomino874

vieš čo...po pravde ani sa nečudujem že mu to hovorí, poznám tiež jednu takú maminku, čo by tiež ma chcela silou mocou presvedčiť, že v živote tá noha už nebude tak v pohode ako bola pred problémami..a pozri teraz sa smejeme na tom :) jasné že sa dá dať noha do poriadku iba to chce čas a pomôcť tomu telu