Konizácia - mate skusenosť?

curly

kedze Ivka 1 pisala ze s tym ma skusenost, spytaj sa jej na konkretne veci. Aj RNG tu pisal o vela doplnkoch a produktoch, ja som si to vyhladala pod temou HPV...a tiez pijem Aloe gel a este ine veci, ci to ma nejaky ucinok uvidim o 2 mesiace, ked idem na kontrolu...ale verim ze hej :)

katrin22173

Dakujem ti curly za tvoju odpoved ale ako sa dostat k tym kremom?k bylinkam ... myslis si ze bylinky dokazu dat dokopy krcek maternice ked ho mam rozdvojeny a vyzera ako jazyk hada? a co cysta?

curly

to katrin22173:
bolo to tu uz vela krat pisane, bolesti by nemali byt, aspon ja som ziadne nemala ale je to asi aj individualne...ja som mala akurat vacsie a dlhsie krvacanie, ale inak bolo vsetko ok. Ale suhlasim S Ivkou, treba to zacat skusat inymi metodami, ja som sa spamatala strasne neskoro /tesne pred operaciou/ a teraz sa snazim dobehnut zanedbane - ja som mala zle vysledky z histologie aj po operacii tak to riesim uz aj touto cestou.

katrin22173

Ahojte som tu prvi krat na tejto stranke zo strachom som citala vase prispevky... caka ma o tyzden LEEP konizacia... mam z toho strach a obavy uz 3 roky som to odkladala len z kazdej strany na mna doliehali informacie o rakovine krcka maternice.. tak preto som sa rozhodla ist ..mam uz 2 deti...tomu sa najviac tesim a dufam ze to dopadne dobre..prosim o radu bude po zakroku citit nejaku vacsiu bolest?

vierka1

Mohla by si napísať, aké krémiky si používala na liečbu krčka, ako sa volajú a kde ich možno dostať kúpiť, ešte som o tom nepočula. Dakujem.

ama

Ja som mala tiež veľké problémy s krčkom maternice, pani doktorka mi stále hovorila ako sa jej to nepáči, a bude sa stým musieť niečo robiť. Nič ma nebolelo, ani žiaden výtok ale keď som mala tampón bol stále znečistený. Až som sa dozvedela o 2 krémikoch ktoré som si zadovážila.Súčastne som ich aplikovala na tampón a vkladala sústavne 2 mesiace,a tretí mesiac keď som už tampón mala čistý a aplikujem si už len jeden krém ako prevenciu. Včera som bola u mojej lekárky a hrozne som bola zvedavá na výsledky vyšetrenia,pretože ona nevedela o tejto liečbe. Keď mi pani doktorka povedala že to mám krásne zahojené bola to fantastická správa pre mňa. Len ona si to nevedela vysvetliť,ako je to možné,vyjadrila sa že ešte sa s takým niečim nestretla. Popri tom ešte užívam prírodné produkty, pretože je treba posilniť imunitný systém čo je veľmi dôležité. Som veľmi šťastná, že je to moja vlastná skúsenosť.

no ja

ahojte,tiez to mam za sebou, tento rok v marci.Nebolo to moc prijemne, ale rozhodne sa netreba bat.Tak den dva mierne bolesti a asi 8-9 dni slabsi vytok.Inak som bola uplne v poriadku.Akurat ma tu prekvapili tie prispevky s 2mesacnymi PN.Mna pustili z nemocnice vecer po zakroku a kazali par dni pokoj a moc sa nenamahat.Zakrok robili nejak modernejsie -tusim nejakou elektrometodou (myslim ze to nie je laserom),takze ziadne stehy.Hystolog. vysledky boli nastastie v poriadku.Mam 30 a jedneho 2,5r syna,moj gynekolog ma ubezpecil ze dalsie teho neni problem.Teraz cakam na vysledky po kontrole cyto,drzim si palce:o)

elena1

Ahoj Diana, vôbec sa nemusiš báť, po operácii som nemala takmer žiadne bolesti, ani som nevedela, že mi niečo robili, iba ak to krvacanie

diana

Dobry den, mohol by mi niekto vysvetlit, aky je rozdiel medzi konizaciou a LEEP konizaciou. Lekar mi totiz povedal, ze mi budu robit plastiku krcka pomocou LEEP konizacie. Co ma to caka? Prosim o pomoc, mam hrozny strach, ako dlho budem PN?

curly

u mna to cele tiez prebiehalo cudne, najprv som mala tyzden spinenie, potom som zacala silnejsie krvacat, predpokladam ze to bola menstruacia ale o tyzden skorej a trvala 13 dni a potom to cele skoncilo. Bola som z toho v strese, ale vsetci doktori povedali, ze to moze prebiehat trochu cudne. tak pre klud na dusi sa skus spytat lekara ale predpokladam ze je to ok, tak sa velmi nestresuj :)