Rýchlejší rast pŕs

Ema223

Ahoj nám 13 a nieje tu žiadny náznak že by mi mali začať rásť prsia. Ale problém je aj taký že moja mama tiež nemá prsia (teda má ale malé) . Myslíte že to môže byť genetikou? Že keby mi prsia začali rásť tak to vlastne ani nebude vidieť? Prosím ak viete odpoveď tak budem vďačná

Kudernata holka

Ahojte ja mam 14rokov,,,
Tiež nemám prsia možno jednotky,,
Rada by som mala väčšie
Ale čo na to naozaj potrebujem? Čas!!!
Moja naj kamaratka ma veľke prsia
Mám 46kg a ona ma 52kg
Neviem či to je tym že je tučnejšia,,
Ale nie som sama moje spolužiačky maju oveľa menšie než ja niektore nemaju vôbec a su spokojne
Pretože každa znas potrebuje Čas!!!

Jaja5467

Ahojte dievčatá. Mám 14 a ešte pred rokom alebo rokom a pol som bola plochá a nemala som krámy. Baby sa mimi smiali a ja som bola úplne zúfala. Mala som z toho zbytočné depresie a to sa mi vypomstilo. Nehovorím, že to tak má každá žena, ale mi to máme v rodine. Keď mi konečne začali rásť prsia, bola som šťastnáhlavná ale dnes , aj keď mám len A-čka , nemôžem z domu vyjsť bez podprsenky a ani spať na bruchu. Mám ich veľmi citlivé. A do toho som pred cca piatimi mesiacmi dostala krámy a mám ich dosť silné a bolestivé. Jediná z triedy musím nosiť tampony, lebo vložka mi nestačí. Chcem len povedať,že vážte si to, čo máte a nechcite zbytočne viac. A tým čo savám vysmievajú nezávidte. Možno onije závidia vám. Ale ak chcete niečo skúsiť tak pomáha ak si v teplom kúpeli masírujete bradavky krúživými pohybmi a po kupeli si prsia natrietena harmancekovým krémom. Keby ste mali nejake otazky tak mi napiste na mail❤

Alexandra5

Ahojte, prosím pomôžte mi. Ja už neviem čo mám robiť. Mám 12 rokov a som plochá ako doska. Moje spolužiačky a kamarátky už všetky majú krámy a aj prsia a vyčleňujú ma z kolektívu. Možno mám nejaký malý náznak pŕs ale inak... nič.
Šikanujú ma, vysmievajú sa mi a vyčleňujú ma. Hovoria že namám čo do podprsenky dať a dávajú mi do lavice papieriky na ktorých je jedna polovica sú akože oni s mega nárazníkmi a na druhej ja ako krabica od topánok. Snažím sa na internete nájsť všelijaké triky ale nič nepomáha. Keď sa opýtam svojej mami tak mi povie že mám ešte čas no ja som zúfalá. :(

Alexandra5

Ahojte, prosím pomôžte mi. Ja už neviem čo mám robiť. Mám 12 rokov a som plochá ako doska. Moje spolužiačky a kamarátky už všetky majú krámy a aj prsia a vyčleňujú ma z kolektívu. Možno mám nejaký malý náznak pŕs ale inak... nič.
Šikanujú ma, vysmievajú sa mi a vyčleňujú ma. Hovoria že namám čo do podprsenky dať a dávajú mi do lavice papieriky na ktorých je jedna polovica sú akože oni s mega nárazníkmi a na druhej ja ako krabica od topánok. Snažím sa na internete nájsť všelijaké triky ale nič nepomáha. Keď sa opýtam svojej mami tak mi povie že mám ešte čas no ja som zúfalá. :(

Vanessa2025

Ahojte.Mám 12 rokov a zaplietla som sa do zlej skupiny,ktorá ma naučila fajčiť.Teraz sa s nimi už nebavim a fajčiť som tiež prestala,ale stale sa bojím že už nevyrastiem a ani prsia mi uz nenarastu (fajčila som 6 mesiacov)prosim pomôžte mi.

Laura219

Prosím ťa krpec, každý sa vyvíja inak. Na prsia máš ešte čas. Ja mám napríklad 12 rokov a nemám prsia, nosím podprsenku a každý si myslí že mám prsia a som spokojná. A môžeš byť rada že nemáš prsia, lebo keby si och mala nejaké veľké tiež by to boli žáťaže. Takže si užívaj tu voľnosť.

debilneotazky

sasa... áno existuje niečo a volá sa to plastická chirurgia...
keby existovali čarovné krémiky a tabletky tak celebrity by si nedávali silikony... kupili by si čarovny kremik...