Rýchlejší rast pŕs

ANGEL-DEMON

adika a krámy už máš..., ? v 11 som ani ja kozy nemala a v 15 už 6-ky... a tie dievčence čo mali prsia uz v 11 ti poviem, že potom ich už väčšie ani nemali, tie ich lentilky pod kobercom... narastli im už iba po hormonalnej antikoncepcii ked ju zacali brat, lebo aj pribrali z nej, no a niektore po detoch...

adika 333

Moja ja mam 11(viem ze je to medzinami4ročný rozdiel:))ale mam problem co ty peška mam malé a moje spoluziacky maju dudy jak svet ale moc veselou hlavu si z toho nerobim
a oststny (niektory) debilny inteligenti si s teba este aj roba srandu viem aké to je vyser sa na nich a skus to mlieko najlepsie plnotucne máma mi to poradila docela mi to pomohlo pa pa:) :) :)

Janka_12

Caute baby. Ako tak citam, vela z Vas ma problem s mensim poprsim. Ja by som sa tym osobne netrapila, pretoze kazda z nas je jedinecna. Netreba sa porovnavat ale vazit si co mame. Ked ale chcete vyskusat cisto prirodny pripravok na spevnenie a rast prs, na jednej stranke maju aj akciu na postovne zadarmo kuponyzadara.sk. Kamoska to vyskusala a velmi sa jej osvedcilo.

sanny2512

ahojte ja mam 17 mam tak tam upne malinke :( vsetci riadne a tak :( nwm co stym robit aby my viac narastli lebo ta predstava ak budes mat chalana a budes chiet snim daco robit tak ked to uvidi tak radsej pojde za prsnatou :(

Mišelka_mala

Ahojte! tak tých 12 rokov je fakt málo na premýšľanie nad veľkosťou svojich pŕs :-D Ale tak ak máš 15-16 a máš ich fakt malé tak už sa ti asi nezväčšia nejako príliš... Ja som si práve objednala toto: www.megaprsia.sk , už sa teším kedy mi to príde :-) potom vám možno zreferujem ako mi narástli prsia.

diana1111111

Dievčata ktore tuna pišete,že mate 12-14 rokov mate cas nato aby vam narastli niektore dievcata maju 20 rokov a prsia nemaju. A su dievčata ktore s tym maju problem a nechcu mat take velke a davaju si zmensovat. Budte radi ze mate co mate a nestazujte sa.

lrlsmx

Ahojte baby ja mam 12 rokov a začali mi rast prsia pred mojou prvou menštruaciou začali ma boliet a ked ma niekto nechctiec buchol ukrutne to bolelo ale to tak ma byt to priide samo :-) :-) ale ide aj o dobru stravu

Aduška95

Boze deti...... ja mam 19 rokov a tiez nemam take prsia ako ine baby a som spokojna ... hocikto ma problemy s velkymi :)

Mima14

Ahojte mám problém s vahou,važim 46kg a chcela by som pribrať na 55kg. Mohli by ste my pomôcť. Ďakujem vopred.