Rýchlejší rast pŕs

123..A nič

AHOJ , som 8-čka a nemám žiadne prsia len talé maličké keĎ rasú bradavky.Prosím poradte mi ! každý sa mi smeje ! :( vopred Ďakujem ! :)

def

hej, odborna lekarka, jasne :) najprv povies ze su len 3 sposoby a potom ze ty mas zaaaazracny dalsi, skocia ti na to len totalne kravy ktore sa aj zadlzia len aby mali vacsie kozy a aj to padnu na hubu lebo im to nepomoze alebo ak tak len docasne... baby nedajte sa odrbat niekym co na vas chce len zarobit, majte sa rady take ake ste, velkost kosikov nic neznamena :)

Daniela1233

Som odbr. lekárka a poviem vám že sú 3 spôsoby na zväčšenie pŕs.Jeden je keď si dáte spraviť silikóny.Druhý je keď ste mamička a tretí je keď priberiete.V zahraničí už existujú rôzne prípravky na zväčšenie alebo rýchlejší rast pŕs.Jeden z nich máme aj v našej poliklinickej Nemocnici a volá sa Störrebrösting.Je to po Švédsky čo v preklade znamená väčšie prsia zo slova större a bröst.Tento prípravok stojí okolo 1300€ ešte sa to ani nepredáva na trhoch ale je to už na predpis.Som ochotná tento výrobok predať za 450€.Sú to tabletky ktoré treba užívať 1x denne.V prípade záujmu kontaktujte ma na 2duffy218@azet.sk Dúfam že som pomohla.

Magy

erika:* - spytam sa ta takto. mas nejaky seriozny zdravotny problem ty osobne so svojimi prsiami, alebo je tam problemom len to zlomyselne okolie a debilni spoluziaci?? uvazuj, prosim! zdrave prsia su viac, ako o dve cisla vacsie a kopec problemov k tomu. ale niektorym zenskym to tazko budeme my muzi vysvetlovat, ze sa nam pacia daleko viac prirodzene prsia, aj ked su mensie, nez nejake umeliny. a to nehovorim o tom, ake je to drahe a najme kolko je s tym problemov ak dostanes vadny implantat. hadam citate spravy, tak viete co sa deje.
btw - preco taka kiera knightley je spokojna so svojim "letiskom"??

pre KrPeeC: zopakujem len to, co tu napisali ini. Zacni sa spravat ako dospela (ak nou chces vobec byt) a zacni od svojho rodneho jazyka. Az budes ovladat elementarne veci, potom sa zameriavaj na nepodstatne detaily, ako je nejaky ten centimeter viac na hrudi. Inak plati aj pre Teba to, co som napisal vyssie.

wuwu

najprv sa nauc pisat, a potom sa zaujimaj o svoje kozy ! ked sa spravas na 10 , necakaj ,ze budes mat prsia ako 25 rocna baba ! mas casu este dost. ..

erika:*

Ja som osmacka a mám moc malé prsia a všetci sa mi za to posmievaju.moc ma to trapi a preto vas prosím o každú radu.prosím.:-((vopred ďakujem.)