Hlísty, ako liecit?

Príspevok v téme: Hlísty, ako liecit?
peter s

Zdravim, chcel by som sa opytat, ako liecit hlísty. Ja o tom nic neviem a doktorke s tym nepojdem.Vcera som to zistil a neviem si dat rady.Pytal som sa jednej pani, ktora bola doktorka a odporucila mi nejake lieky.Dnes ich budem mat. Vcera som to zistil, ked som zbadal nejake male cervicky na h...e.velke cca 1 cm.Mam 15rokov.Je mi hrozne,ked pomyslim na to, ze mam v bruchu nejake cerviky. idem sa zblaznit!Prosim poradte mi.

Súvisiaci obsah

stayn

diki za radu som ti fakt vdačná ale ruky si umivam kazdy den ked prdem domov so školy a aj z vonku proste vzdy ked idem na azchod vzdy vzdy vzdy a mačku ani psíka nemam

User_37597

nehambi sa v prvom rade...mozno si doplatila na to ze si neumyvas ruky a mozno mas v okoli macku alebo psa ktory ma cerviky a ty si to chytila tiez..takze teraz pojdes za mamou a povies jej ze mas hlisty.za 2 povec mame nech kupi sirup PYRVINIUM-je volne predajny a pouzivaj ho podla toho kolko mas kg.vsak precitas si v letaku..nestoji to vela ale treba obmedzit pocas liecby sladkosti..a umyvat si poriadne ruky...a po 3 nehambi sa a naozaj to povec mame lebo ked to mas ty tak je viac nez mozne ze to ma aj mama alebo iny clen rodiny.prenasa sa to dotykmi a proste tie bakterie mas najskor za nechtami a na prstoch a ked mame podas ruku tak asi s tym nerata ze mozes tam mat taky bacil...nehambi sa povec jej to!!! :)

stayn

Poradi mi niekto včera som zistila že mam hlísty:( som zničená:( a neviem čo mam robit nikto o tom nevie a je mi to divné oznámit mame a ešte horšie doktorke :( v živote som o tom nepocula neviem ako sa mam toho zbavit :( sa mi hnusy na to pomysliet čo vlastné mam :( dakujem za radu

MHHHHHHHHHHH

Čawte mám 14 rokou a mam hlisty bál som sa to povedať ale nakoniec som sa rozhodol ze to poviem mame bol som stím u doktora a dal mi na to recept NEBOJTE SA TO POVEDAŤ!!!

Lucy79

Vazeni, nepodcenujte hlisty a ine parazity v organizmu!
Ja zijem UK, a mala som podobne problemy. Kamaratka mi ukazala jedno video, ktore sokovalo! www.constipation-remedies.co.uk
Sice clanok je po anglicky, ale samostatne video, kolko parazitov vytiahli z trojrocneho chlapceka stoji za kliknutie.

Adolf Prepo

Dobr dan volam sa Adolf mam 80 rokou a trpím hlístami uz od dectva svrbí ma konečnik 24 hodin v kuse nevispal som poriadne uz 70 s toho vipliva ze hlisti mam od 10 prosim potrebujem cloveka ktorí bi ich zjedol

Mam problem

Dobrý den mám takito problem mam 13 a hlisti som mal iba v dectve ked som bol asi 1 rocni no asi pred tromi dnami ma zacala svrbet riť bolo to večer nebral som to važne ale na druhí den sa to vrátilo a dnes tiez ked som bol vonku ma to nesvrbelo ani u kamosa no ked som prisiel domov tak to zacalo neviem su to mrle hlisti alebo pasovnica(len to nie!

ceca28

Mam 23 a hlisty mam od detstva.Neskusala som nic.K lekarke nepojdem,priatelovi sa to bojim povedat,ako zareaguje.Vzdy pred milovanim musim ist na Wc,ci tam nahodou nejaka nieje,aby som nemala trapas.Co mam robit,vyskusat nejaky pripravok...