Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

majka_21

inak mam mensi problem. s dnesnym speeningom som to ani nie ze prehnala, ale dost citim krk. totiz 1/2 hodinu sme cvicili speening a 1/2 hodiny sme sa "natahovali" na takom pase, ktory visel zo steny. a vysledok citim teraz taky vecer, ze mam akokeby "stuhnuty" cely krk a citim kustik bolest taku ako "svalovku" ale na krku. urcite som cvicila vsetko dobre, lebo stala pri mne aj trenerka a opravovala ma, ked som daco urobila nespravne. len si to natriem asi... zajtrajsim plavanim by som si to pokaslala dost ze?

majka_21

som rada, ze sa nam takto dari. velka noc sice bude skuska, ale snad ju zvladneme :-). dnes som opat bola na speeningu a bolo mi dobre. najblizsie idem v utorok po velkej noci. drzte sa aj ostatne :-)

pastelkaa

helus, majka, elena gratulujem :), šikovnice ste všetky :), ja som dnes stretla kamošku po dlhšom čase a pýtala sa ma koľko som schudla, takže je to vidieť :)), takéto nakopnutie som potrebovala...dnes idem k rodičom, čakajú ma aj nejaké "skrášľovacie" kúry, rozhodla som sa, že si doprajem :) zajtra bude zaťažkávacia skúška, oslava u babky, s tortou, večerou a určite aj kopou zákuskou, ale budem sa snažiť vybrať si niečo také zdravšie z toho všetkého.....držte sa kočky :)

elena 1234Rn

Helus tak to ta obdivujem,,ja keby som bola doma,a vidim zakusky,,a salatt,,tak neodolam,,nastastie nic z tychto veci ani len neuvidim,,
A ty este plus ze to varis tak klobuk dole,,
Majka?super,vidis ako sa ti zmensil obvod,,ale tak to si uz citila aj na nohaviciach,,....
A inak tu 90 dnovu by som skusila aj ja niekedy,,aj ked netusim vobec co sa je,,a ako a na akom principe je to zalozene,,Mohla by si helus trosku popisat,,,
Ja som sa dnes vazila,,61,7 :)takze po 3 tyzdnoch,,zo 65,6 na 61,7,,este ma cakaju dalie styri tyzdne,sacharidove vlny zase zabrali tak ako aj minuly rok som schudla 15 kg,,,
plus cvicenie 3 krat do tyzdna.Aj dnes som bola takze skvely pocit,urcite poznate :)
drzte sa babenky :)

majka_21

Helus, vies nad cim uvazujem? Ze mozno vyskusam opat tu 90-dnovu dietu. Od jej zaciatku si uz vlastne kolko schudla? tych 3,8 kg? Vies, naposledy som ju drzala velmi davno - asi pred 1,5 rokom mozno. Ale teraz nad tym zacinam opat uvazovat, ked vidim, ako sa tebe a tvojej dcerke dari. Jediny rozdiel by bol v tom, ze som predtym necvicila, ale teraz cvicim.
Dnes rano som sa odmerala (po asi 1 mesiaci) a vysledok ma v podstate potesil: pas mam 106 cm (mala som 109 cm), stehno mam 63 cm (mala som 64 cm), zadok mam teraz 108,5 cm (sa mi zda, ze som mala okolo 110-111 cm) a hrudnik mam teraz 85 cm a mala som okolo 90 cm. Zaroven som sa odvazila a to sa mi nepacilo. Vaha mi ukazovala 80,5 kg. Na jednej strane si hovorim, zeby som mala byt rada (ved aj tak som 4 kg schudla v priebehu 2 tyzdnov kvoli chorobe a je mozne, ze sa mi vlastne tie kila vratili spat a ostali len tie, co som schudla cvicenim a stravou). Ale dufam, ze vaha pojde uz len dole.

Helus

pasrelka ja sadrzim dobre ziadne hresenie,dcera si da sem tam,aj to co nema.A velka noc ma vobec netrapi,pre ostatnu rodinku,aj navarim a nieco napeciem,ale ja idem podla svojho.rezne ma nelakaju,tie ja nemusim,a salat tiez mi nic nehovori,tak ja som v pohode.ja mam rada acidko,jogurty,a milujem syry,tak teraz mam to trochu obmedzene pri 90 dnovke,ale nevadi.Mne to teraz trochu stoji,mala som na zaciadku 70 a teraz 66.2.

elena1234

majka pastelka,,,jasne bezny zivot patri do chudnutia,,plus niejake tie stresy..
Ja ked mam stres kila idu rychlo dole,,ale kazdy to ma inak,,
Tak vam prajem aby ste nemali stresy v skole a kila isli dole,,,a to sladke aby nechutilo..
janulka,gratulujem schudla si 14 KIL za 4 mesiace,,velky uspech,,,velky,ja som tak isto,,a tiez este chcem tych 7 ako ty tak dufam ze sa nam to podari spolu :)
A helus,,taktiez ako sa drzite so svojou dcerou a ako budete papat na velku noc baby?
Ja som skoncila dnes 3 tyzdn.sachar.vln,,zajtra rano sa vazim,dam vediet,,,:)
Dufam ze islo nieco dole,,...
Inak odporucim pri chudnuti uzivat aj niejaky spalovac tuku,,naj.je nieco co obsahuje l cartine.

majka_21

Elena, myslim, ze v pripade mna a Pastelky studium suvisi s chudnutim (ja, ak mam stres v skole, tak jem viacej a neviem co robit, co sa odraza aj na vahe). Vies, od zaciatku som pri tejto teme nemala taky pocit, ze je to striktne len o chudnuti. Je to predsa aj na to, aby sme sa vseobecne podporovali. Ci sa mylim?
Ja som bola dnes na hodinke speeningu. To sladke sa musim odnaucit trosku jest, lebo zjedla som opat dost, i ked som sa krotila. A ten banan je dobry napad. Najblizsie idem cvicit v stredu. Kolko vazim netusim... naposledy to bolo 80 kg... :-)

pastelkaa

Ahojte baby,
janulik, aj tak je to krásne číslo :), gratulujem
helus, tebe sa koľko podarilo zhodiť zatiaľ? občas čítam aj iné témy, ale nejako som to tam nepostrehla, nečítam ich tak podrobne...
ja som sa včera vážila a zatiaľ od 7.2. mám dole 8 kíl :), a to mám teraz pred menštruáciou, takže aj keď to troška stojí, som so sebou spokojná. Dnes idem na korčule a rozhodla som sa, že budem chodievať po škole aspoň 2 až 3krát do týždňa plus 2krát kalanetika. Snáď to bude stačiť a pohne sa to smerom dole zase, keď to prestanem flákať. A dnes som si robila placky, a nemala som celozrnnú múku, iba klasickú bielu, normálne mi to nechutilo, hnusné to bolo. vedela som, že som si od bielej múky odvykla, ale nečakala som, že sa mi z toho až žalúdok bude dvíhať....takže musím si aj k rodičom nakúpiť niečo takéhoto, lebo nakoniec budem mať problém zjesť za ten týždeň veľkej noci aspoň niečo a nieže sa prejedať....
majka, inak ja keď mám nervy a veľa učenia, tak si dám banán, hoci aj večer, ten je sladký, nasýti a aj dodá energiu a potom semienka, nepražené, nesolené, radšej ako útok na niečo iné a toto zobkám pomaly, alebo zeleninu...

Helus

majka vidim ze mas hekticke obdobie v skole,ale ty to zvladnes,aj bez sladkeho,a pojdu ti pekne kilecka dole,ked uz sme sa na to dali.veru od januara si tu takto piseme,a citame,je to fakt podpora.Aj ked clovek niekedy zhresi,malickostou,tak na druhy den ide podla pravidiel.Ja mam to stastie,ze sladke a napolitanky nemusim,a pred par rokmi som zjedla na posedenie 4 HORALKY alebo MILY.Prajem pekny dnicek a drzte sa.