Plnou parou vpred

Príspevok v téme: Plnou parou vpred
DevilsAngel

Ahojte dieťáci :) Tak dnes je môj veľký deň, rozhodla som sa že začnem na sebe makať, pretože mám pocit že mám nejaký zlý prášok na pranie, všetko mi je menšie a menšie...
Ak sa aj medzi vami nájde niekto kto má dosť toho otrasného pohľadu do zrkadla nech kľudne napíše a pokecáme, poradíme, podržíme :)
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

majka_21

Dnesny den som mala skutocne mizerny... nevadilo mi to, ze bol post. Ale to, ze som bola v robote 11,5 hodin a makala som ako fretka cely cas. Takze dnes som zjedla iba rano 1 jogurt a na obed som zjedla 3 ks parenych buchiet. Vecer som zjedla trosku zmrzliny (nastupila som na brigadu do zmrzliny). A to bolo vsetko. Ale inak som vypila asi 1,5 l vody + hrncek kavy. A zajtra idem do roboty zas. Myslim, ze dnes som mala vacsi vydaj nez prijem, kedze sme mali v zmrzline dost velky zhon. Ale som rada, ze som doma :-)

pastelkaa

majka, tak to si mala asi len z pretazenia, lebo si dlho necvicila, super, ze to preslo. Ja som dnes rano riesila problem, ze som nemala co ranajkovat, rodicia nemali doma az na chlieb nic, co by som jedla. Tak som si musela dnes nakupit a teraz uz som spokojna :). Obedy budem jest to co navarime rpe vsetkych, ale na vecere a olovranty som si kupila syry, sunku a zeleninu a oriesky, tak snad to v tychto "bojovych" podmienkach vydrzim :). Cvicit dnes nestiham, tak snad zajtra rano.

Helus

Ahojte babenky,ja som sa vazila dnes rano vaha stoji,ale moze to byt zacinajucim menzesom,je v rozbehu.Majka ta 90 dnovka je fajn,vzdy si pripravim jedlo,takze sa mi nemoze stat,ze som hladna,a zjem to co nemam.Dodrziavam presne,ani zrnko navyse.Ten caj MATE som si vcera kupila.Poobede si ho uvarim,namiesto kavy.Majte sa krasne a drzim palceky v zhadzovani.

majka_21

Pastelka, zvlastne je to, ze uz bolest necitim vobec teraz rano. To bola asi len chvilkova zalezitost, ktora ma trosku vylakala. Citim uz len normalne ramena zo speeningu. Ale uz je to v pohode, tak som rada. Pojdem dneska trosku plavat - uvidim ci na 0,5 hodinu ci na 1 hodinu. Je pravda, ze som dlhsie necvicila - skoro 2 mesiace, kedze som nemohla.

pastelkaa

majka, mne sa toto stava s kalanetikou, ked dlhsie necvicim, tak tiez citim krk najviac, akoby seknuty, ale nie je seknuty. ale po maximalne dvoch dalsiach hodinach v priebehu tyzdna je to ok. urcite to povedz trenerke a opytaj sa jej na to, preco sa ti to stalo a co s tym, aj ked ta to uz v pondelok nebude boliet...

majka_21

a inak som sa zapisala na utorok na speening znovu, ale opat to bude len 1/2 hodina speeningu a 1/2 hodina bodyform-u. ale jasne, pokial mi nebude dobre, nikde nepojdem. ale teraz inak co som si dala ten voltaren, tak sa mi trosku lepsie hybe krkom... tak snad to nie je prechodne.

majka_21

dakujem dievcata. namastila som ti teraz krk voltarenom a asi si zoberiem ibalgin. dufam, ze tuto noc ako na nervy nebudem spat krivo a zajtra sa nezobudim s este horsie seknutym krkom. raz sa mi to uz stalo asi pred 2 tyzdnami, ale to som len citila chrbticu trosicku (ked som bola na prvej hodine speeningu), ale to som si hovorila, ze predsa zacinam po dlhom case cvicit, tak je to normalne a o asi 2 dni som sla opat na speening a bolo mi uz dobre. uvidim, ako mi bude zajtra a ked mi bude dobre, tak skusim ist na 1/2 hodinu do bazena. ked som chodila v januari chodit na plavaren, tak som citila dost krk, ale to som nechodila predtym cvicit vobec. ale ked som sa rozhybala, tak bolesti presli. dnes mam pocit, ze som to neprehnala so speeningom, ale s tym "strecingom" - ked sme sa na tom pase natahovali. a to sme tam cvicili asi 20 minut...

petrusiiik

majka_21 : neviem ale napadlo ma ci by Ti to v tom bazene praveze trosku nepovolilo aspon ja mam taku skusenost :) skus uvidis :)

elena1234

majka plavanie zajtra urcite nie,,telo sa potrebuje zregenerovat,,dnes si si dala do tela,,tak ho nechaj zajtra odychnut...