Čo na akne?

Erila

No predtým som mala kadejaké maste, niektoré mega mastné, niektoré zapáchali a podobne. Ale keď som si pozerala teraz spätne, čo to vlastne bolo zač, tak by som sa tomu rada vyhla, čiže hľadám nejaké iné možné riešenie. Rozmýšľala som, že na nejakú kliniku alebo do salónu by som išla, aby mi poradili, čo s tým.

budkira

tak v mladom veku sa asi ine ako masticky neodporuca, no nie? vsetko ostatne mi pride ako velky zasah do tela. a navyse ono to asi byva vacsinou hormonalneho povodu, hlavne v tom teenagerskom veku. s tym sa toho vela asi spravit neda.

hela212

Predpisuju, to je jasne, ale tie maju tolko vedlajsich ucinkov, ze je lepsie sa im radsej vyhnut, pokial je to mozne ;)

vejkaa

Kamoska bola so synom normalne u koznej s tym a dala mu kadejake maste. Jemu sa to zlepsilo potom, ale neda sa tiez povedat, ze by to bolo uplne zmizlo vsetko.

Erila

Ahojte. Rada by som obnovila túto tému. Problémy s akné som mala odkedy si pamätám, v dospelosti sa mi to podarilo ako tak dostať pod kontrolu, no teraz sa to zase zhoršilo. Neviem už fakt, čo by som mala skúsiť, aby som sa toho zbavila. Nebaví ma to, nepáčim sa sama sebe.

livia641

mne na akne pomohla detoxikacia, konkretne mam Liver Rescue, je to na pecen a cely organizmus precistuje, kuru si robim pravidelne a mam ovela lepsiu plet, nerobia sa mi take zapalene vyrazky