Čo na akne?

erina24

tak ale ona myslela tie maste smradlavé, nie? aspoň tak som to pochopila ja :D a zase napríklad ja neznesiem hocijaký krém na tvári, čiže nie každý je príjemný :D ale čo sa týka konkrétne toho akné, tak som bola s tým na klinike, kde mi diagnostikovali zápal, kvôli ktorému som sa akné nevedela vlastne zbaviť, určili liečbu, chodila som na čistenie a až to mi pomohlo zlepšiť pleť.

adellline

ja tiez mam nejake akne semtam po tvari, ale zase nie je to take katastrofalne, uz som sa s tym akoby aj zmierila. tak ci tak si myslim, ze aj po takomto zakroku sa bude nanovo objavovat. ci sa mylim?

celebrita

tiež si myslím, že to už vedia skoro všade takéto ošetrenia spraviť. ale zase druhá vec je to, že ako ich robia. či to má aj požadovaný výsledok. v tom sa to líši :)

Wendy000

Erila a odkial si? Taketo zakroky podla mna robia uz na kazdej druhej klinike, v Bratislave ich musi byt hned niekolko podla mna.

spilba

No neviem, či by ti to bolo jedno, keby si tak mala chodiť po ulici a natierať sa tým každý deň :D Isto existujú aj "príjemnejšie" riešenia.