Čo na akne?

Alexa12

Dobrý večer, tiež ma už dlho velmi trápi akné,ale k tomu sa mi ešte aj pridala vysušená pleť, ja viem znie to divne ale dá sa s tým niečo robiť? :(

bibinka004

ahojte baby vzhlad našej pokožky hovorí o tom čo sa deje vo vnutri nášho tela..akné sa objavuje aj z toho dovodu ked málo pijeme.najprv je potrebné sa vyčistit z vnutr.najprv si musíme zlepšit cinnost sliznice tráviaceho systemu teda detoxikovat organizmus.akné hovorí o množstve toxických látok v črevách a preto je velmi dolezite aj zmenit system stravovania.nadarmo používame rozne krémiky,gély a rozne iné prípravky.pokial nemáme vyčistený organizmus tak nám žiadne maste nepomožu verte mi ja mám s tým skusenosti..pomohla som velmi vela ludom zbavit sa akné...ak Vás zaujíma o tom niečo viac tak mi napíšte e-mail na bibinka1201@pokec.sk a rada Vám pomožem :)

kika2110

ja mám akné už dosť dlho, asi od 11-12 rokov, nepomáhali mi žiadne prípravky z drogérie/lekárne, ale obyčajná alpa, do ktorej som dala hrebíčky...potierala osm si to hoci kedy kedy ma to napadlo a dosť rýchlo sa mi to hojí..za 2-3 dni je vyrážka preč...

modráčik

Vela sa tu pise o akne.Mam nejednu skusenost s tymto problemom, preto som sa rozhodla reagovat: pokial nebudete problem riesit aj zvnutra, nepostacia masticky, kremiky,ani kvalitna kozmetika.Moja rada:
1.aspon raz za 2 mesiace navstivit kozmeticku a dat si vycistit plet
2.urobit si detoxikaciu organizmu cistymi prirodnymi doplnkami vyzivy/crevny system sa da do poriadku,upravi sa travenie/
3.pouzivat kvalitnu kozmetiku
Nie lacnejsiu, ale kvalitnu.Bohuzial, je to aj v cenach..ale stoji to zato, zbavit sa akne navzdy.

makk

mam 27 rokov a coraz vacsie problemy s pletou,hlavne na brade a okolo nosa az na licach,prestala som uplne pouzivat make-up a praveidelne si cistim plet,ale uz nevim ,co je dobre a co zle,plet mam sice mastnu ,ale bradu mam stale vysusenu,prosim co by mi pomohlo?dakujem

Ve

Baby Saloos kozmetika je dosť špecifická, majú ju ale dostať v lekárňach, v Bratislave je to lekáreň Vicky Wall, nie je vôbec drahá, olejček stojí okolo 6 eur, pleťová voda, okolo 3, a podobne

Ninkepä

Mám 17 rokov a od 12-tich rokov mám veľmi zlé akné,kožná doktorka mi predpisovala rôzne mastičky, ale nič nepomáhalo. Keď som šla ku kozmetičke na čistenie tváre pomohlo mi to tak na týždeň maximálne. Raz mamina v lekárni objavila liek Acneon. V letáčiku je písané že výsledok by sa mal objaviť po dvoch mesiacoch. Tak som to skúsila. Tento liek už užívam 4 mesiace a moja tvár sa výrazne zlepšila. Acneon si môžete kúpiť na voľný predaj ale je dosť drahý. Stojí okolo 12€, ale pomohol mi. Zostali mi už len fľaky na tvári a neviem ako sa ich zbaviť. Nevie mi niekto poradiť čo s tým?