Čo na akne?

kajmana

No tak davat si na plet posiatu vyrazkami este dvojcentimetrovu omietku, to tiez nie je bohvieco :D To tiez tak moje spoluziacky zvykli nosit a vyzeralo to dost hnusne.

ladimed

aj samotna strava ma na to velky vplyv. hormony. aj prostredie. este na strednej, ked som bola, tak spoluziacka brigadovala v mcdonalde a ona co v zivote makeup nenosila, tak vtedy zacala, aby si chranila plet pred tymi mastnotami a vyparmi, co su tam nonstop v ovzdusi. je toho vela, co ti plet vie pokazit, ale je aj vela sposobov, ako si ju vies dat doporiadku.

alickaher

mirokel - napriklad takou zdravsou stravou, zeby? vela mladych bab vidim fajcit, to tomu akne rozhodne neprospieva.

tamiik425

ja by som sa asi bala ist do niecoho takeho, nakolko ti ozaj nikto nezaruci, ze sa ti to este viac nezhorsi. rypat sa v tom akne podla mna nie je uplne ok. a riesit to treba v prvom rade zvnutra si myslim, nie zvonku.

Mirokel

Mňa by skôr zaujímala samotná procedúra. Čo sa týka akné, tak tam je viacero spôsobov, ako sa dá proti tomu bojovať, ako sa dá odstrániť a liečiť.

vejkaa

Nemyslim si, ze by sa prave taketo osetrenia delili na zenske a muzske. Podla lokality by si to nemal daleko do Dermabelle a to je akoze fakt dobra klinika, kde si vedia poradit s takymito problemami. Vyskusaj si pozriet na nete na ich stranke na zaciatok.

jahnienka

a to ty mas problem s akne? ja si ani neviem vybavit, ze by som nejakeho chlapa videla s takymto problemom. na tele ci na tvari?

vladkousko

Je jedno, či to chce absolvovať žena alebo chlap, áno? :D Akože v dnešnej dobe už dúfam áno, ale tak radšej sa skúsim takto dopredu opýtať, aby ma nezrušili na tej niektorej klinike, keď sa tam ozvem.