Reflexná masáž chodidiel

samko r.

No a nebolo nám spolu v nočnej dobre? /teraz nám ostatní závidia/. Ty si ako aj ja. Autom prejdem do Chorvátska a všetko je dobre, ale v autobuse neprejdem ani do susednej dediny. Chcel som zistiť v Poľsku nejaké ceny, či sa mi tam oplatí ísť.

aljoška

Neboli sme my spolu na tej nočnej,že sme chorí?Chodím do Polska a chystám sa niekedy po Velkej noci.Kedysi som chodila častejšie a sama autobusom.Ale ako som sa liečila na uzkostne-depresívnu poruchu tak mám problém cestovat sama.Tak chodievam teraz už len so susedou,dakedy je to tažké zladit.A občas zbehneme po maso,ale vtedy ked nie sú trhy.

samko r.

Vidíš moja, ja som sa zastrájal, že to kolegovi vrátim. Ale on ti je v poriadku a ja som včera myslel, že po nočnej asi umriem. Vnútorná zimnica, trasenie, bolesť hrdla, nádcha a strašne ma bolela pravá lícna kosť, horné pravé zuby a pravá polovička hlavy. Ono to mohlo byť aj tou nádchou+ tým, že som si šiel zdriemnuť až popoludní, že? Ali, ani ty nechodíš do Polska?

aljoška

Ono to síce tak nevyzerá,že balím ked tu sedím.Ale chvílu nešiel net,tak som balila.Už som vyslala hlavu rodiny,nech ide uvarit čaj,lebo som aj tak ochorela od neho.Samko,ty od kolegu,ja od polovičky,lebo celý týžden tu drhne.Že vraj sa málo starám,to ste celí vy chlapi.