Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Aljoška, des v noci robím s kolegom, od ktorého som prechladnutie dostal, možno je už zdravý, tak mu to dnes vrátim!!!

aljoska

Zdravím vás.Samko a čo takto recept starých materí,mastný papier na priedušky a vyhrievat sa s maminkou?Určite by zabralo.

brunuska

samko ty nevernik jeden tak ty napravas bolave chrbaty? :-)
Dobru nocku idem dnes toho bolo na mna az prilis-toto je vela uz aj na kona- skusim sa z toho vyspat...majkajte sa.
jaaj samko-ako sa dava smailik co sa hanbi??? mne sa strasne nechce slapat na tej podlozke - priserne sa pri tom nudim :-)

samko r.

Aho, zdravím ťa. Je to už trošku lepšie, ale mám sem tam záchvaty silného kašľa a vykašľávania. Poznáš to, keď sú napadnuté priedušky.Chcem sa opýtať, či ti ten koberček pomáha, veď to už praktizuješ pomaly aj tretí týždeň, pravda ak si nehodila flintu do žita.

samko r.

Ahoj dievky! Na tú tuberu, ja by som sa poradil so svojím lekárom, je to predsa aj smrteľná choroba, s ňou sa nežartuje a pri jej šírení môžeš byť trestne stíhaná za šírenie nákazlivej choroby. Ja ti dám Babenka že na 1 percento! Radšej by som tých 99, ale ešte som slabý, unavený, ospalý... Aljoška je v robote, tak aspoň čítam, Brunuška sa asi niekde bije, alebo nie?

aljoska

Babenka,ešte som si spomenula.Užívala som Anacid,to sú tie sáčky.Chutili síce ako "kozí bobek",ale mne pomáhali.Občas som cmulala Malox.Samko tu spomínal puškvorec.Ten by som odporučila aj ja,mne sa zdá že mi velmi pomohol.Ale ja som ho nepila ako čaj.Možeš si urobit 3týždnovú kúru.Puškvorec pomletý na prášok,ak nezoženieš,tak ten hrubšie namrvený sa dá pomliet na kávovom mlynčeku,každé ráno na lačno na konček kávovej lyžičky užit a zapit vodou.Ja si ho dám ešte aj teraz,raz za čas.Pekne vás pozdravujem,prajem pekný den,poobede idem slúzit vlasti tak tu nebudem.Majte sa pekne.

loli

chcem sa opytat na jeden mozno PROBLEM.
kamaratke zistili na teste na koži,ze ma v krvi protilatky na tuberkulozu.vzhladom na to,ze pluca ma ciste,rengen bol vporiadku,tuberu nema.nasadili jej tabl.ako pri liecbe tuberkulozy.
znamena to,ze je precnasacom? ked som s nou bola casto v kontakte,a mam slabu imunitu,mohla som to chytit? minuly rok som marodila s plucami kvoli chlamidiam,tento rok znovu.na rontgene som nebola.
mam sa bat a nieco s tym robit,albo nemusim? zrejme,keby to bolo prenosne,tak by lekarka poslala celu rodinu na vysetrenia,ale nic take sa nestalo. neviem,co robit :o((
kto sa vyznate, poradte,prosim.