Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Tak si šanuj bruško, buď kľudná a všetko dodržuj tak ako sme si písali v minulosti. Tie železá chcem ako pre vlastnú potrebu, nie na podnikanie. Na vianoce a veľkú noc napiecť oblátky.

samko r.

Neboj sa ide jar, o chvíľu bude šarapatiť HP aj s vredmi! Jar a jeseň je predsa jeho obdobie. A tie nohy? Ak bude trošku čas, budem sliediť v okne, odchytím kolegu a nech mi postláča tie ubolené chodidlá. Bude tam toho viac, bolí ma veľa bodov. A ja chodím na gastro do ÚVN Ružomberok.

babenka

samko, nechodim tam uz vobec.nie je kedy a uz som sa prepoľskovala :)) aj na bicykli som zvykla...teraz malokedy. tie zeleza som kedysi videla,ale nie v polsku.moj kamos ich mal, chcel podnikat,ale potom ich predal. ty chces kupit? nevidela som na trhoch,ale asi preto,lebo som si ich nevsimala.
heej, mate tu riadnu stretavku. ked som si dala do google reflexnu masaž,tak tam bol odkaz aj na tuto temu....a tu same nocne smeny a helicobaktery :))) po masazi uz ani stopy, len obcas sliapanie :))

aljoska

No jasné,nech rozmýšlajú.Teraz mi písala kolegyna,že minulá nočná bola na "prd",tak sa velice teším.
Babenka,len tak dalej,vydrž ked si sa na to dala.Ešte som sa chcela opýtat,ak možem,že pri ktorom gastroent.si bola na vyšetrení.

samko r.

Babenka, chodíš často do Polska? Je tam dostať t.z.v. železá na vianočné oblátky? Ich cena.... Myslím elektrické železá.

samko r.

Aljoška, asi nás budú podozrievať, že sa tajne stretávame a toto fórum využívame ako zásterku, akože nič. Ale treba troška preštartovať okolie, však. Teraz sme im dali chrobáka do hlavy. Babenka, u vás zase sneží? Tu leje dážď.

babenka

ahojte!!
vonku snezi a hory naokolo su totalne biele. vy pracanti, nezabudnite si vnoci trosku schrupnút, tak sa bude dat :)))
neviete si predstavit,ako pijem!! ako duha.a v oblicke ma picha. samko,tie preplachy uz cistia aj moje oblicky a mocove cesty. normalen take chumaciky biele vycuravam :DD

aljoska

No vrát mu to aj s úrokami.Aj ja mám nočnú,no no.Nejak často ju máme spolu,nezdá sa ti?Vonku sneží jak v decembri.