Reflexná masáž chodidiel

giv.

brunka, na zaludok ti poradim jednu vec. uz som tu o nej pisala, ale vcera mi to potvrdil kamos,ze to pocuval v TV v nejakej relacii.
Na zaludok je dobre pit MELTU. Horku meltu, najlepsie doobeda, ale mozes aj cely den. Ak doobeda nejedavas, tak ju pi. Vraj velmi dobre precistuje zaludok a pecen a este neviem co. On si to cele z TV nezapamatal, ale hovoril,ze mam pravdu, lebo som mu ju odporucala. inak, napisem vam potom nazov tej hnihy,co pojednava o preplachu dutin.
papa

ethel

každý liek na niečo pomáha a na iné škodí:-(. Ja už tiež neviem kam ich budem dávať..hi..ja pri tom relaxujem,viem,že je to choré,ale ja mám také zvláštne obdobia vo svojom živote.Keď ma niečo chytí,tak naplno..raz vyšívam,potom pečiem torty,potom skladám puzzle....

brunuska

noo momentalne sa liecim z nasledkov po ATB :-( od pasa dole :-)) takze super.sestru pozdravim-to je taka maska :-) a ma dost dobru zbierku puzzlov aspon nemam problem s darcekom ale cudujem sa bo ona je este vacsia nervacka jak ja :-)))ukludnuje? mna to tak vytoci :-)))jaaj Ethel cele dni sa napchavam vitaminmi,cajikmi.... tak snad uz budem ok.

ethel

:-))) pozdravujem ako vždy sestru..hi.. Ja to nechápem,mňa to skladanie ukludňuje,len ma štve,že už som poskladala za 4 dni troje puzzlov,tak som si musela dnes kúpiť ďalšie..hi..

brunuska

ano ty si preto taka zdrava a ja preto taka chora !!! :-)))) no tak kupit sa to neda :-)))iba zohnat :-)))puzzle Ethel??? paneboze!!! skusala som- no od nervov.... :-))) ja na to fakt nemam nervy! takze velky obdiv Ethelka inak dalsia spolocna crta s mojou sestrou-okrem toho zapalovania vsetkeho co ide na elektrinu :-))

ethel

Brunuška zlatučká,rada ťa vidím:-)) trošku som sa odmlčala-vnútorný nepokoj,a tak som začala skladať puzzle...
čo sa týka tej výživnej látky..hi..preto som taká zdravá?!..hi

brunuska

tak si samko asi vyberam tu poslednu moznost :-)))
tu hubu-noo dakujem neprosim-mama mi to raz doniesla domov a kukala som na to 4 dni sorry ale do ust to fakt nedam ! :-)))

brunuska

Ahoooj Ethelka!!! teba som nevidela ani nepamatam a mozem aj ja odpovedat???ja ja ja chcem!!! :-))
ethelka to je to najvyzivnejsie !!! :-)