Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Ahoj dievky! Ja som až teraz pochopil, čo tie znaky :)))) znamenajú. Doteraz som sa len čudoval, ale už chápem. A ja teba zdravím Aljoška, taktiež všetkých ostatných. Babenka, už som si myslel, že ťa chytili Financi (colníci) pri pašovaní tabaku z poľskej zemi. Dlho si tu nebola, ale ako čítam. bol našťastie len PC. Ja som dnes griloval kuracie krídelká, k tomu nakrájaný hlávkový šalát, rajčiny a paprika, toto jemne, no jemne, to ťažko povedať, skrátka posypané bylinkovou soľou a cesnakovou soľou a jemne poliaté jablčným octom. Ale sa vám zbiehajú slinky, že? Uvidím, čo do rána povie Mr. žlčník. Ale bolo to dobré!!!

aljoška

Caute babulky,ako dobre ked sa vám chce vyškierat.Mne dnes akosi nie,hoci je vonku pekne.Ale to asi preto,že "mám svoje dni." Dnes ráno som ich dostala a cítim sa na biopredpoved 5.Idem sa asi trocha prevetrat.Pozdravujem samka,ak sa tu objaví.Samko,prišla som na to,že sú to zdurené slinné zlazy,tak ho hádam nejako prejde.Pozdravujem aj etelku.Dnes mám nočnú,ak sa mi podarí,tak tu ešte neskor nakuknem.Zatial sa majte pekne.

babenka

brunuska, ved si kazala,ze je pekny den,a nemame sa mracit.tak to tak robim.
:)))))))))))
aj ty sa vyskieraj, a budemem sa dve!
mozno sa k nam prida aj samko, aj aljoska moja suseda. a bude nam hej!

samko r.

Papá a daj vedieť, či sa ti polepšilo. Elka neviem či ti niečo ešte píše, alebo už babaliká./spinká/

aljoška

Milí moji,idem sa natrieskat vitamínkami,nech v noci posobia a idem hajkat.Dnes som bola velmi činorodá,takže si už zaslúžim oddych.Prajem peknú nocku,pekné sníčky,/ja hajám zasa sama/ a zajtra,možno,dovidenia a do písania.Neviem kedy sa tu dostanem,snad sa mi podarí na chvilu.Pá,pá.

samko r.

Už je ju dostať aj v lekárňach sušenú ako sypanú čajovinu, potom si ju daj do silného alkoholu na 3 týždne a máš hotový liek. Vidíš, ja musím skontrolovať Ginko bilobu, tiež som ju dal do pálenky a okrem iného je aj na srdce, lebo rozťahuje krvné cesty. To potvrdí aj Elka, pravda.