Reflexná masáž chodidiel

brunuska

nie bodaj samko-tak to je!!! vies ako sa hovori? v akom stave mas chodidla v takom stave je tvoje celkove zdravie- kamoska mala problemy s malickom na nohe a ja jej hovorim to bude ucho a davaj- o par dni- presne! kazda skvrnka, zacervenanie,kurie oko, bolest,na nohe je predzvest toho ze cosi v tele nie je v poriadku.bohuzial ludia o tom maju malo info.ale zacina sa to nastastie menit uz aj u nas- kedysi som mala velke problemy zohnat info a teraz sa to uz krasne rozbieha aj u nas-ludia sa tomu zacinaju venovat- pretoze to pomaha a je to ovela lepsie ako behat po dr.,napchavat sa liekmi.

samko r.

Ja hovorím, topiaci sa aj stebla chytá. My sa snažíme nájsť niečo, čo by nám pomohlo a nakoniec sa môže stať, že práve toto zaberie, pohne trávenie, depresie ustúpia. To by bola bomba. Keď si zoberieš, jedna masáž stojí cca aj 500 korún a takto sa ti podložka na prvýkrát navráti. Bodaj by tak bolo.

brunuska

neviem samko v obchodoch som sa s tym este nestretla a kedysi tak 3 mesiace dozadu som to hladala na nete a nebolo to tam este tak som cela stastna. a tesim sa na to ako budem preslapovat :-) mam zdurene vsetky uzliny uz dva dni - to je bolest- masirujem vsetky mozne body-neviem co mi je!

brunuska

ano samko je tam aj foto- je to taky zeleny kobercek- ako trava :-) a v nom su take kamene- treba na tom preslapovat 2 krat denne 20 minut krasne ti to masiruje nozky od spodku- takze netreba masaz ani stlacat body. kedysi som mala cosi podobne a tiez mam tu lopticku len som hrozne leniva a zabudam.

samko r.

Pred chvíľou som prišiel z roboty, musím si najskôr zohriať a prehriať nohy, postláčať si ich musím sám. Brunuška, je tam aj foto tej masážnej podložky? Aby som si neobjednal to, čo už mám doma. A na ten účinok som veľmi zvedavý. Ja tomu verím.

brunuska

Tak co masirujete si poctivo nozky??? :-) samko a babenka ja som si objednala tu masaznu podlozku na nozky- uz sa na nu velmi tesim-potom vam dam vediet aky je to pocit :-)