Reflexná masáž chodidiel

babenka

Samko, tak to mas veselo. Pocuj,mohol by si tak protekcne,ked ich uz zivis, aby snad nieco polepsili. alebo prilepsili :-)) Az potom budu technicke vymozenosti.
cicer veru..strukoviny su zdrave. inak,mna nenaduva zo strukovin,ale zo vsetkeho :-) Vlasnte neviem z coho,lebo cez den to nijako necitim.a ked lahnem na chrbat,tak mam brucho jak vandel dovnutra. Tak vlasnte ani neviem,ake je to naduvanie,ked mam brucho vporiadku.nenafuknute.

samko r.

Matka zem, tam bolo vreskotu, musím im kúpiť asi registračné zariadenie, aby sa neprekrikovali a pekne sa hlásili. V tom chlieve to bolo ozaj ako v parlamente. Potvory a čo keď potom budú chcieť aj hlasovacie zariadenie?!, DostanúpPrd a hotovo.

babenka

aj ja mam dobre spomienky na detstvo: chodili sme po potoku,az sme mali pery fialove,ale nevadilo.dokonca my sme boli deti šintrácke, robili sme vsade zle. u nas ludia stavaju take parohy-su do Ačka, a ne ne sa dáva suché seno dosusit. mastavaju ich pekne jeden za druhym.a my sme bezali po poli popod tie parohy so senom a ked sme boli dnu,tak sme ich rukami odtlacili a oni padli na zem. velku robotu naviac sme robili. alebo sme jednu kopu celu rozobrali,aby sme si v druhej urobili bunker. a naboso sme chodili radi!

samko r.

Akurát som Babenka bol v "trávení" a chcel som ti napísať, že sme tu na masážach. Predbehla si ma.Takže chystaj plavky, keď sa oteplí, prídete s Brunuškou, ideme stavať priehrady na potoku a naučím vás skákať do vody. Spomínali sme na detstvo. Skoro som si poplakal.