Reflexná masáž chodidiel

samko r.

Nie Babenka, nie som masér, len mám s tým dobré skúsenosti a viackrát mi masírovanie chrbta a chodidiel pomohlo. A na potvoru, dnes na plavárni masér, resp. masérka nebola. U nás to vraj robí masérka a podľa mena by som ju mal poznať z detstva. Vyskúšam na budúce.

babenka

samko, tak hybaj k maserovi a bude dobre :)) ty mas aj kurz maserstva?neuvazoval si nad tym,ked ta to zaujima?mne jedna lekarka(alternat.liecby ale vystudovana mudr.) povedala,ze mam ruky dobre na masirovanie.hmm,tak budem nad tym uvazovat.

samko r.

Masáže každý deň, to je môj sen. To by som mohol len cez dovolenku, ja robím 12 hod. šichty a potom som rád, že som rád. Ináč každý deň masáž by bola najúčinnejšia. Aj teraz mám ubolený celý chrbát, krk.

babenka

nechcem. pocuj, samko,uz si zacal robit masaze pravidelne kazdy den?
este pohladam nejake info,aby som mohla aj ja niecim prispiet.ked sa vratis,tak si pocitas. dufam,ze sa mi podari neco zujimave.

babenka

samko,my masera na plavarni nemame. ja by radsej maserku. asi sa prihlasim na kurz,naucim sa to a potom to naucim aj nejaku kamaratku alebo domacich :-))

babenka

ahojte. ta stranka reiki je dost podrobna. samko, pozri si to tam. su tam body po celom tele. napr tu je znovu noha:
www.reiki-cz.com
prekliaj sa. ja som nasla creva, bod 99 stranka:
www.reiki-cz.com
tam zboku nad zadkom ci stehnom. neuveritelne ma tam boli,takze zrejme tie creva mam vazne nejake zle. aj Danuske to hodim na "trav.problemy,nafukovanie". obezna nie som,dufam,ze nezacnem chudnut,ked je to aj proti obezite :-))) lebo uz zo mna bude len kostra ;-)
samko,ako ta tie svinky zamestanavaju,ked ta tu takmer clovek nestretne.