Muži? Hajzli! ved si prečítajte..

Príspevok v téme: Muži? Hajzli! ved si prečítajte..
bukekela0000

S týmto HAJZLOM (prepáčte za výraz ale je to tak) som sa zoznámila na jednom veľmi známom chate. Asi po 2 mesiacoch písania sme sa stretli. Pracuje v BA, a domov na východ chodí každé 3 týzdne. Dlho som premýšlala o stretnutí, kedže nie som taký ten typ no nakoniec som pristala, pretoze sme si velmi dobre rozumeli. Boli to sice len rozhovoy cez telefon ale citila som, ze sa s tym clovekom chcem stretnut. Bol v pohode, presne taky pekny ako na profilovke, bolo fajn. Boli sme na diskoteke a rano ked ma prviezol padol aj bozk, potom dalsi a dalsi..Ozyval sa mi aj nadalej. Zacal mi tvrdit, ako sa do mna zamiloval, ze ma ma rad a chcel by to vyskusat. Tak odisiel zase do prace. Boli dni, kedy sa mi ani len neozval, neprezvonil, nanepisal a ked som chcela vysvetlenie, tak ma odbil tym ze co ja si myslim, je tam strasne vela prace atd..tak fajn. pochopila som to. Mal ist len na 3 tyzdne..po 3 tyzdnoch mi oznamil, ze ostava este tyzden dlhsie, pretoze potrebuje lepsiu vyplat. ze vraj "ide zima, potrebuje zimne pneumatiky..." ok..zase som to pochopila..Po tyzdni v piatok, ked sme sa po mesiaci mali konecne vidiet sa mi HAJZEL zase neozval cely den, a vecer mi napisal spravu, ze "prepac, dnes uz nepridem, som unaveny po ceste a nechce sa mi"Ved v pohode, chudacik cesta bola unavna. Prisla sobota, zase cely den nic, v nedelu okolo 13:00 ma prezvonil. Ziadne vysvetlenie. Vrelo to vo mne. V nedelu vecer som vypila dva pohare cerveneho a pisem mu ja.A vieto co mi HAJZEL na to odpovedal? "su dusicky, rodinu som dlho nevidel, v utorok idem prec potrebujem si este nieco povybavovat,tesim sa na teba" Tak super, tesila som sa ze ho v pondelok konecne uvidim..a hadajte moji mily co sa stalo? HAJZEL si nedal tu namahu prist ani v pondelok, ziadne vysvetlenie, mobil ani len nepípol!!! Dnes je utorok, predpokladam, ze uz sedi spokojne v aute a je na ceste do BLAVY. Zazila som uz cokolvek, no toto je vrchol!! Nechapem, ako moze byt niekto taky egoista a klamar. A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???

bukukela0000

heej katuska tak ja ti teda zavidim, predsa si nasla toho praveho :D ty si mala 54kil ale ja mam 45 a toto mi povedal... a to keby sme spolu boli uz neviem ako dlho tak fajn ale hned na zaciatku?Tak som mu na to odsekla ze "Este ze on je cely taky krasny" a on mi na to " Ved ja viem" :/ UBOHEEEEE

bukukela0000

chalan, mam 21. pred tymto HAJZLOM som chodila s muzom ktory bol odo mna starsi o 10 rokov..vydrzalo nam to 4 roky..a viete co ludia? ja som prisla na jednu vec..ja asi chcem nieco uplne ale uplne ine, nez mi bol schopny dat tento pokecovy hajzel. mna asi ocarila len jeho krasa a nic viac alebo ja neviem..

Katuska256

Nemas vobec zac. Presla som tym istym, tak viem ze to mas teraz tazke. Ale ked citam ako sa ku tebe spraval, tak to sa ti este stala LASKAVOST, ze nie ste spolu a chvalabohu ani nebudete. Ber to tak, ze on ti otvoril oci a ze aj taki chlapi su. A to je mozno take varovanie coho by si sa mala vyvarovat. Tiez som raz mala chlapa, ktory mal ironicke poznamky na moje brusko, mala som 54 kil, no vies si predstavit ako to skoncilo. Konecne som teraz stastna a mozem potvrdit ze mat krasny vztah je stale este realita. A nezabudni ze chlap si musi v zivote vazit vzdy svoju mamu a teba! Ja mam tiez toho vela do skoly, studujem externe, 3 skusky a zapocty a neviem sa do toho dokopat. Buduci rok sa vydavam tak uz mam svadobny osial v mysli ha ha.

chalan

nie kvoli hajzlovi, ale kvoli sebe. si zrejme dost mlada alebo naivna. neber to tak vazne kasli nanho a venuj sa sebe.

bukukela0000

Katuska, DAKUJEEEEEEEM, ja prave take povzbudenia potrebujem. Predstav si mam 2 zapocty tento tyzden, zajtra jeden, vo stvrtok druhy a ja som sa do kopy nic nenaucila koli hajzlovi. Stale ho mam v hlave idiota. Vies on tak zvykol robit ze sa den alebo 2 neoozval a potom uplne v pohodicke akoby sa nic nestalo tak preto sa pytam co mam robit, ked sa nahodou k niecomu dokope. Ano, ako hovoris, vycitky nepomozu, kto sa somarom rodi somarom ostane a nevysvetlis mu to.Si supeeer este raz vdaka za povzbudenie :)
A natalka takto verejne nechcem davat nick a este ma aj plusko :D Hej kocky a predstavte si, co mi raz povedal..Na pokeci mam inu foto nez na FB..on ked si ma pridal na FB tak mi bezocivo do oci povedal ze co to za foto mam na FB ze sa mu nepaci ta na pokeci je krajsia..a este mi povedal asi po 2 tyzdnoch co sme sa poznali ze mam velke brucho, mala by som schudnut..HAJZEL!!!! :(

Katuska256

baby nerieste, odpustit neodpustit, zabudnut nezabudnut. skuste to nechat tak a zamestnat sa niecim. teraz nie ste pripravene sa na to objektivne pozriet, pretoze ste stale plne emocii a tie nerobia objektivny usudok. rozmyslajte nad tym prve dni lebo viem ze vam to neda, ale potom to fakt nema cenu.

ajataka

Nebude vsetko koser u neho, nechaj ho ist, kym sa da a este viac sa nenamotas... Nechaj ho ist!!! To by ti musel polozit nebo k noham, aby si mu este mohla verit a aj to by asi nestacilo... Jasne, verim tomu, ze ti neklamal a ma ta svojim sposobom rad, ale nie dost rad!!!