Muži? Hajzli! ved si prečítajte..

Príspevok v téme: Muži? Hajzli! ved si prečítajte..
bukekela0000

S týmto HAJZLOM (prepáčte za výraz ale je to tak) som sa zoznámila na jednom veľmi známom chate. Asi po 2 mesiacoch písania sme sa stretli. Pracuje v BA, a domov na východ chodí každé 3 týzdne. Dlho som premýšlala o stretnutí, kedže nie som taký ten typ no nakoniec som pristala, pretoze sme si velmi dobre rozumeli. Boli to sice len rozhovoy cez telefon ale citila som, ze sa s tym clovekom chcem stretnut. Bol v pohode, presne taky pekny ako na profilovke, bolo fajn. Boli sme na diskoteke a rano ked ma prviezol padol aj bozk, potom dalsi a dalsi..Ozyval sa mi aj nadalej. Zacal mi tvrdit, ako sa do mna zamiloval, ze ma ma rad a chcel by to vyskusat. Tak odisiel zase do prace. Boli dni, kedy sa mi ani len neozval, neprezvonil, nanepisal a ked som chcela vysvetlenie, tak ma odbil tym ze co ja si myslim, je tam strasne vela prace atd..tak fajn. pochopila som to. Mal ist len na 3 tyzdne..po 3 tyzdnoch mi oznamil, ze ostava este tyzden dlhsie, pretoze potrebuje lepsiu vyplat. ze vraj "ide zima, potrebuje zimne pneumatiky..." ok..zase som to pochopila..Po tyzdni v piatok, ked sme sa po mesiaci mali konecne vidiet sa mi HAJZEL zase neozval cely den, a vecer mi napisal spravu, ze "prepac, dnes uz nepridem, som unaveny po ceste a nechce sa mi"Ved v pohode, chudacik cesta bola unavna. Prisla sobota, zase cely den nic, v nedelu okolo 13:00 ma prezvonil. Ziadne vysvetlenie. Vrelo to vo mne. V nedelu vecer som vypila dva pohare cerveneho a pisem mu ja.A vieto co mi HAJZEL na to odpovedal? "su dusicky, rodinu som dlho nevidel, v utorok idem prec potrebujem si este nieco povybavovat,tesim sa na teba" Tak super, tesila som sa ze ho v pondelok konecne uvidim..a hadajte moji mily co sa stalo? HAJZEL si nedal tu namahu prist ani v pondelok, ziadne vysvetlenie, mobil ani len nepípol!!! Dnes je utorok, predpokladam, ze uz sedi spokojne v aute a je na ceste do BLAVY. Zazila som uz cokolvek, no toto je vrchol!! Nechapem, ako moze byt niekto taky egoista a klamar. A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???

Slobodna

chyba je iba v nej, pretože ona si vyberá partnera a ak chce mať konečne normálny vzťah a dobrého chlapa, mala by sa zamyslieť, prečo si vybrala práve takého a zmeniť to. Takže ak nadávať tak vždy len sebe :) hlavne sa nikdy neviaž na žiadneho chlapa, neočakávaj, že nejaká silná láska či puto, bude hneď od začiatku, to je proces spoločne prežitých zážitkov, problémov, tie posilňujú vzájomný vzťah, puto. Chlap nie je celý svet, nauč sa byť sama sebou, láska neprichádza od iných ale musí vychádzať z nás.

bukukela0000

Slobodna, prosila som o radu nie o vycitky. Precitala si si vsetko co som napisala? Vobec nie som hysterka, neozyvam sa mu uz druhy den, cakam co spravi.Chalan nie som posadnuta tuzbou po vztahu, nespravala som sa k nemu ako "stihacka" Myslim ze ja som nespravila ziadnu chybu. On mi hnusne klamal,povedal ze pride a neprisiel a ako som uz napisala, este v piatok mi napisal do SMS ze ma lubi a od piatku nic. neobtazoval sa dat mi nejake vysvetlenie. Tak co je chyba vo mne? ak ano kde, POVEDZTE MI!!!

chalan

pravdupovediac slobodna vobec nie je mimo. chyba je aj v tebe. a slobodna sa ti snazi pomoct len to akosi cez svoj zial nie si schopna vnimat. zacni viac rozmyslat a prestan to brat tak emocionalne.

lienocka28

Mne z toho celeho vyplyva iba jedno. Nema o teba zaujem, lebo takto sa chlap ktory ma zaujem o dievca nesprava. Zalubeny clovek robi vsetko pre to aby bol s milovanou osobou co i len na par minut aj ked nema cas. Zaujima sa o teba co robis, ako sa mas. Hoci naozaj nema cas, vzdy cez den si najde par minut casu aby ti dal najavo ako ta ma rad. Bohuzial toto co robi on o tom vobec nesvedci. Skorej sa mi zda, ze ta zavadza a riesi momentalne nieco alebo niekoho ineho. Ja by som urobila nasledovne, keby sa ti ozval, ze akoze nic. Napisala by som mu, ze momentalne nemas bohuzial na neho cas, ze uz si dohodnuta s kamaratom ides na kavu a ze ti to je velmi luto, ze si ho "naozaj" chcela velmi vidiet. Nech si nemysli, ze je stred tvojej galaxie, a každu sekundu svojeho zivota venujes jemu (hoci momentalne to mozno tak je, ale vediet o tom nemusi :)
a proste kasli nanho. Ja by som sa mu uz sama od seba neozvala.

chalan

no pravdupovediac, cakal som, ze mas menej tak 18-19, ale tak si asi trochu viac citliva a naivna ako vacsina ludi. najdi si niekoho primeraneho aj vekovo, nehladaj na kadejakych zoznamkach alebo ked uz aj budes hladat, tak najprv to treba brat ako kamaratstvo a ked sa otukate a budete si rozumiet a hlavne sa ako tak poznat, tak potom to dalej rozvijat. netreba byt posadnuty tuzbou po vztahu lebo to vacsinou druhych ludi odradza.

Katuska256

No vidis. Tak ho neries. On potrebuje krasnu zlatokopku vedla seba. A stale ked objavi podla neho 'krajsiu' tak odkopne tu ktoru mal predtym. Nic ine ti na to neviem povedat. Musis sa z toho poucit a s triezvym rozumom sa tomu vzopriet a bez dalsich hadok a vycitiek mu povedat ze sa s nim nechces kontaktovat a nech ta necha tak, pretoze mas dolezitejsie veci vo svojom zivote, ktore musis urobit a prinesu ti viacej uzitku ako sa s nim zahadzovat. Poznam vela chlapcov, ktori su pekni, vysoki a povahovo dobri, nie je jediny na svete. Tak verim ze sa z toho poucis.

bukukela0000

Slobodna, teraz DRIIISTAS a ani nevies o com..Presne tak dristas ako tento moj HAJZEL o tom ako velmi ma lubi. Ja si viem priznat chybu, ak ju mam a na tomto fore som koli tomu, ze fakt potrebujem pomoc a radu ako sa spravat. Precitaj si prosimta vsetky prispevky, daj si to do kopy a potom sa k tomu vyjadruj a porad mi ak mas s takym niecim skusenosti...

Slobodna

Mne osobne je úplne jasné ako toto dopadne, ponadávaš si na neho a vrhneš sa mu do náručia pri najbližšej možnej príležitosti, resp. si nájdeš ďalšieho jemu podobného. Jediné čo teraz potrebuješ, čo najviac spojencov a vyliať si zlosť. Kým nepochopíš, že to čo je zle, je v tebe a nie v iných.