Muži? Hajzli! ved si prečítajte..

Príspevok v téme: Muži? Hajzli! ved si prečítajte..
bukekela0000

S týmto HAJZLOM (prepáčte za výraz ale je to tak) som sa zoznámila na jednom veľmi známom chate. Asi po 2 mesiacoch písania sme sa stretli. Pracuje v BA, a domov na východ chodí každé 3 týzdne. Dlho som premýšlala o stretnutí, kedže nie som taký ten typ no nakoniec som pristala, pretoze sme si velmi dobre rozumeli. Boli to sice len rozhovoy cez telefon ale citila som, ze sa s tym clovekom chcem stretnut. Bol v pohode, presne taky pekny ako na profilovke, bolo fajn. Boli sme na diskoteke a rano ked ma prviezol padol aj bozk, potom dalsi a dalsi..Ozyval sa mi aj nadalej. Zacal mi tvrdit, ako sa do mna zamiloval, ze ma ma rad a chcel by to vyskusat. Tak odisiel zase do prace. Boli dni, kedy sa mi ani len neozval, neprezvonil, nanepisal a ked som chcela vysvetlenie, tak ma odbil tym ze co ja si myslim, je tam strasne vela prace atd..tak fajn. pochopila som to. Mal ist len na 3 tyzdne..po 3 tyzdnoch mi oznamil, ze ostava este tyzden dlhsie, pretoze potrebuje lepsiu vyplat. ze vraj "ide zima, potrebuje zimne pneumatiky..." ok..zase som to pochopila..Po tyzdni v piatok, ked sme sa po mesiaci mali konecne vidiet sa mi HAJZEL zase neozval cely den, a vecer mi napisal spravu, ze "prepac, dnes uz nepridem, som unaveny po ceste a nechce sa mi"Ved v pohode, chudacik cesta bola unavna. Prisla sobota, zase cely den nic, v nedelu okolo 13:00 ma prezvonil. Ziadne vysvetlenie. Vrelo to vo mne. V nedelu vecer som vypila dva pohare cerveneho a pisem mu ja.A vieto co mi HAJZEL na to odpovedal? "su dusicky, rodinu som dlho nevidel, v utorok idem prec potrebujem si este nieco povybavovat,tesim sa na teba" Tak super, tesila som sa ze ho v pondelok konecne uvidim..a hadajte moji mily co sa stalo? HAJZEL si nedal tu namahu prist ani v pondelok, ziadne vysvetlenie, mobil ani len nepípol!!! Dnes je utorok, predpokladam, ze uz sedi spokojne v aute a je na ceste do BLAVY. Zazila som uz cokolvek, no toto je vrchol!! Nechapem, ako moze byt niekto taky egoista a klamar. A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???

lienocka28

Ja si myslim, podla sposobu akym sa k tebe sprava, ze o teba uz nema zaujem a asi ti to nevie povedat do tvare - a v tom je jeho chyba. Keby si povedal, ze ok nema to vyznam je koniec, dokazes sa s tym vyrovnat a nenamyslas si veci, ktore mozno niesu.

ShaulaThalit

a mi povedz na čo sa pre živého pána boha rozčuluješ? hajzel je len človek, možno trošku atypický, ale vyser sa na neho, zbytočný adrenalín a vysoký tlak navyše.

vsevedka

Kedze chces poradit, nie komentovat, tak teda: NEOZYVAJ sa mu prva, pockaj ci sa ti ozve, nerob mu hlavne ziadne vycitky,podla jeho spravania musis sama zistit, ci to s tebou mysli vazne. Ak si spolu budete pisat, napis mu, ze chapes, ze nemal cas, ze ved aj ty si bola na cintorine na dusicky, ale napis mu trebars, ze si bola aj u kamaratky s ktorou si sa dlhsie nevidedela a ze ste si si bolu spolu sadnut na kavicku, nech nema pocit, ze len na nom visis, to chlapi nemaju radi, oni potrebuju dobijat a ked niet co, tak ich to nerajcuje, ale naopak ho bude rozculovat, ze mu chces stale planovat stretnutia.

cup-cup

Na pokec chodím aj ja a nie su tam všetci drbnutí... Dá sa tam nájsť aj tých normálnych ludí kopu. Našla som si tam vela kamaratov aj kamarátiek aj lásku. Ale každý má iné skúseností a od toho sa odrzkadluje aj názor na danú sociálnu sieť... Netreba ale bezhlavo sa hádzať do vzťahu s cudzím človekom, tam je tá chyba. A keď vidíš, že ťa má "na saláme", načo sa mu ešte prosíš.. Vykašli sa na neho. A keď sa budeš chovať ako hysterická stíhačka, ako už tu bolo spomenuté, tak od teba utečie každý... Netreba hádzať všetkých do jedného vreca. Pekné svine vedia byť aj ženy...

vsevedka

Kedze chces poradit, nie komentovat, tak teda: NEOZYVAJ sa mu prva, pockaj ci sa ti ozve, nerob mu hlavne ziadne vycitky,podla jeho spravania musis sama zistit, ci to s tebou mysli vazne. Ak si spolu budete pisat, napis mu, ze chapes, ze nemal cas, ze ved aj ty si bola na cintorine na dusicky, ale napis mu trebars, ze si bola aj u kamaratky s ktorou si sa dlhsie nevidedela a ze ste si si bolu spolu sadnut na kavicku, nech nema pocit, ze len na nom visis, to chlapi nemaju radi, oni potrebuju dobijat a ked niet co, tak ich to nerajcuje, ale naopak ho bude rozculovat, ze mu chces stale planovat stretnutia.

fgf

Preco ho chces vidiet, ked ho neznasas? Mne to nepride velmi racionalne.
lost, 49 z 50 ludi co chodi na chat typu pokec? v tom pripade suhlasim :)

lulu22

och jooj.. no áno, sú to hajzli, ale ja sa nad tým ani nepozastavujem.. cca pred mesiacom sa mi stalo niečo podobné.. mala som "vzťah" s chalanom,čo žije v UK. ON mne písal, že mu chýbam, že sa na mňa teší, ja nikdy prvá. ON mne navrhol, nech to spolu skúsime, že keď prídem do UK so všetkým mi pomôže a pod.. ale jedného krásneho dňa sa mi prestal ozývať..ale ja som už podľa mojej ženskej intuície vytušila,že to asi nemyslela tak vážne, ako vravel..tak som si povedala, že nie som žiadna chudera, čo sa bude vtierať..a to som mala už kúpenu letenku za ním.. a pak mi jedneho dňa napísal mail, v ktorom ako trapák mi napísal, že JA som to brala inak ako on :D:D hmm..zaujímavé. ale neplakala som, ani nič. už mi chlapi za to nestoja!
tak kašli na neho i ty, proste to nemám význam, ked on sa nepresťahuje naspat na východ abo ty do BA..

rozumiem ti

myslim, ze ocakavas viac nez je on schopny/ochotny do toho dat. povedzme si na rovinu, po troch tyzdnoch ak nevidim niekoho, koho mam skutocne rad, tak neexistuje, aby si nenasiel polhodinu na stretnutie, ci desat minut na jeden telefonat.
myslim, ze tu este kotvu nezhadzuj, skus sa este poplavit dalej a poobzerat aj ine miesta (povedane obrazne), a uvidis, popr. potom sa rozhodnes.

lost

Cize si sa do neho zamilovala, ak ho aj napriek tomuto chces vidiet ? Alebo preco ho chces vidiet, co mu povies ? Co spravis ak na teba vysype sprsku "modre z neba" slov ?