Muži? Hajzli! ved si prečítajte..

Príspevok v téme: Muži? Hajzli! ved si prečítajte..
bukekela0000

S týmto HAJZLOM (prepáčte za výraz ale je to tak) som sa zoznámila na jednom veľmi známom chate. Asi po 2 mesiacoch písania sme sa stretli. Pracuje v BA, a domov na východ chodí každé 3 týzdne. Dlho som premýšlala o stretnutí, kedže nie som taký ten typ no nakoniec som pristala, pretoze sme si velmi dobre rozumeli. Boli to sice len rozhovoy cez telefon ale citila som, ze sa s tym clovekom chcem stretnut. Bol v pohode, presne taky pekny ako na profilovke, bolo fajn. Boli sme na diskoteke a rano ked ma prviezol padol aj bozk, potom dalsi a dalsi..Ozyval sa mi aj nadalej. Zacal mi tvrdit, ako sa do mna zamiloval, ze ma ma rad a chcel by to vyskusat. Tak odisiel zase do prace. Boli dni, kedy sa mi ani len neozval, neprezvonil, nanepisal a ked som chcela vysvetlenie, tak ma odbil tym ze co ja si myslim, je tam strasne vela prace atd..tak fajn. pochopila som to. Mal ist len na 3 tyzdne..po 3 tyzdnoch mi oznamil, ze ostava este tyzden dlhsie, pretoze potrebuje lepsiu vyplat. ze vraj "ide zima, potrebuje zimne pneumatiky..." ok..zase som to pochopila..Po tyzdni v piatok, ked sme sa po mesiaci mali konecne vidiet sa mi HAJZEL zase neozval cely den, a vecer mi napisal spravu, ze "prepac, dnes uz nepridem, som unaveny po ceste a nechce sa mi"Ved v pohode, chudacik cesta bola unavna. Prisla sobota, zase cely den nic, v nedelu okolo 13:00 ma prezvonil. Ziadne vysvetlenie. Vrelo to vo mne. V nedelu vecer som vypila dva pohare cerveneho a pisem mu ja.A vieto co mi HAJZEL na to odpovedal? "su dusicky, rodinu som dlho nevidel, v utorok idem prec potrebujem si este nieco povybavovat,tesim sa na teba" Tak super, tesila som sa ze ho v pondelok konecne uvidim..a hadajte moji mily co sa stalo? HAJZEL si nedal tu namahu prist ani v pondelok, ziadne vysvetlenie, mobil ani len nepípol!!! Dnes je utorok, predpokladam, ze uz sedi spokojne v aute a je na ceste do BLAVY. Zazila som uz cokolvek, no toto je vrchol!! Nechapem, ako moze byt niekto taky egoista a klamar. A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???

Katuska256

ja si myslim ze teraz uz riesit co si urobila dobre alebo zle nema vyznam. Kazdy robi chyby a uci sa z nich. Uvedom si ze sa to uz stalo a aj keby si nad tym neviem ako rozmyslala, uz nic nezmenis. Ak ta to trapi, tak bohuzial to chce cas, a ak nechces depkovat, tak sa uplne vytaz aktivitami, ktore ti zabrania na to mysliet. Ja som zacala cvicit, sportovat, stretla som sa s kamoskami, ale nerozoberala som jeho, ale seba, zabav sa, chod na zumbu, pozri si nieco v telke, ale mysli na seba. Ani sa nenazdas a uz ta to nebude vobec trapit a uvedomis si ze vztahy su uplne o niecom inom a svoj buduci vztah budes riesit inak. Do nicoho sa nehrn, nech sama sebe cas, uzi si a nechaj cas plynut. Ak ti bude volat /co nepredpokladam/, tak ak budes mat guraz, zdvihni mu a kludnym hlasom mu povedz bez vycitiek, ze aby bol taky dobry a uz ta nekontaktoval, ze si to neprajes a nepovazujes vas dvoch za perspektivu, ze ty mas inu predstavu o vztahu. Ak mu toto nedokazes povedat, jednoducho nezdvihaj a ignoruj. Urcite ziadne vycitky a smsky ak mu budes hovorit mu nepomozu prave naopak, este viacej sa uisti v tom, ze si za to nestala. Ak to urobis tak ako som ti napisala, tak v nom "mozno nastartujes to aby sa nad sebou zamyslel". Je mi luto, ale tento vztah bohuzial nikam nespeje a ver mi ze aj napriek tomu ze je krasny, tak v zivote stastny nebude. Nie je nic horsie ako klamstvo uz na zaciatku vztahu. To by si sa len trapila cely zivot a to predsa nechces. Cize nic neries, vykasli sa na to, ber to ako etapu zivota cez ktoru musis prejst lebo to ma svoj vyznam a aby si sa posunula dalej. Otazky typu ze ho mas rada a nieco pekne ste spolu zazili presun do casti "moje spomienky" ale fakt sa snay uz to neriesit. Nakoniec pochopis ze ti to k nicomu nepomohlo, iba si stratila cas rozmyslanim nad tym, medzitym, co sa ti mohli do tvojho zivota pripliect veci ktore by si prave vtedy nevidela. Urcite budes v poho. Ja som teraz stastna a uz sa len pousmejem nad tym co bolo, i ked ma ten clovek sklamal, je to vzdy lepsie ako keby ta klamal cely zivot a bola by si nestastna.

cajik

odpustis, ked ta bude ta nenavist zbytocne obtazovat a zozierat

a to moje "p.s." ber vazne, poznam viac pripadov kedy to tak nejak podobne dopadlo..hmm

bukukela0000

Vdaka za radu cajik :D A vidis, presa si dotycnemu odpustila...Lenze ja tomuto HAJZLOVI neodpustim ani o 100 rokov!!

cajik

nie, on ziadnu bolest citit nebude. preco by mal citit bolest voci niekomu, koho nemiluje ? ...
no, ja som tomu dotycnemu bola schopna odpustit az po 5 rokoch :D dovtedy som ho nenavidela.

p.s.: ak ste spolu spali, a nahodou bez kondomu, tak by som sa na tvojom mieste dala vysetrit na chlamydie, ked uz je taky "okresny jebo" ......

bukukela0000

Presne tak cajik..namotaval ma, a ja som tomu rada uverila..tomu ze ma lubi..ved vsetci predsa tuzime po laske no nie? co je zle na tom, ze soms a zalubila, dokonca mu aj velakrat odpustila. Ja by som chcela aby pocitil taku bolest aku ja teraz citim, ale ako ked jeho to vobec neboli a je spokojny tam kde je? Idem ho vymazat z FB aj pokecu..to bude asi najlepsie..

cajik

ja som nieco podobne zazila..tiez mi to nedalo a chcela som po nom "vysvetlenie", ale ver ze toho sa ti neujde.. Stale len nejake recicky. Teraz v tomto veku by som sa uz takto "neponizovala" (v uvodzovkach, lebo podla mna si bola vyuzita ty, on ta predsa namotal, neviem preco niektori tvrdia ze si hned naivka), a nenapisala by som mu ani makke F. Vymazala by som ho z FB a srala na neho. Vidis predsa ze asi to s tym vaznym vztahom nemyslel vazne, ked sa takto chova (..ved snad vies, ako sa chova zamilovany chlap. nie?) tak si jeho spravanie zbytocne neospravedlnuj a nechaj to tak. mas na lepsieho

silka

No nechcem byť sprostá, ale ak si mu "dala" to čo chcel pri vašom prvom stretnutí, tak dosiahol čo chcel a nemá sa ti prečo ozývať. A tie reči, že ťa ľúbi, to asi hovori bežne, nejakú vážnosť tým slovám by som nedávala.

bukukela0000

Katuska, skvele popvzbudenie, dakujem ti krasne, kazdý mi tu len vycita aka som hlupa a naivna.Ale ked vam niekto tvrdi ako vas ma rad, ako vas lubi, vsetky tie SMS, vsetky tie slova...ale "skutek utek" Uz mi pred tym spravil nieco podobne, ze mi klamal a uz vtedy som mu asi 5x povedala ze ked to nemysli vazne a ze sa chcel len pobavit tak ukoncme to cim skor..ale on trval na svojom ze nie on ma chce..a teraz toto...co mam spravit, ked sa mi nahodou ozve? alebo ked ma prezvoni? mam ho ignrovat ci dalej to riesit? a pytat si vysvetlenie? ja uz neviem..som zufala :(

nathália09

velmi ti držím palce,a neboj všetci sme s tebou.Nájdeš si lepšieho.
Vieš ako sa hovorí-pekná miska,ale prázdna.
Napíš ako sa volá nech si aj my pozrieme ten jeho výzor na FB.

Katuska256

podla mna ani na vychode vtedy nebol, len to kamufloval. tiez mam za sebou rozchod plny klamstiev, takze mna uz vobec ziadne muzske spravanie neprekvapi. skor ma vie prekvapit to pekne spravanie, a tym ze je muz dobry spoznas jedine jeho cinmi, - dlhodobymi. Takze myslim ze tuto nie je co riesit. Vymazat cislo, neozvat sa a nechat ho tak, zameraj sa na seba, motivuj sa, chod do fitka, urob nieco pre seba z coho budes mat radost a tak budes vyzarovat zo seba nieco pritazlive co moze prilakat ineho chlapa ktory urcite bude lepsi.