Muži? Hajzli! ved si prečítajte..

Príspevok v téme: Muži? Hajzli! ved si prečítajte..
bukekela0000

S týmto HAJZLOM (prepáčte za výraz ale je to tak) som sa zoznámila na jednom veľmi známom chate. Asi po 2 mesiacoch písania sme sa stretli. Pracuje v BA, a domov na východ chodí každé 3 týzdne. Dlho som premýšlala o stretnutí, kedže nie som taký ten typ no nakoniec som pristala, pretoze sme si velmi dobre rozumeli. Boli to sice len rozhovoy cez telefon ale citila som, ze sa s tym clovekom chcem stretnut. Bol v pohode, presne taky pekny ako na profilovke, bolo fajn. Boli sme na diskoteke a rano ked ma prviezol padol aj bozk, potom dalsi a dalsi..Ozyval sa mi aj nadalej. Zacal mi tvrdit, ako sa do mna zamiloval, ze ma ma rad a chcel by to vyskusat. Tak odisiel zase do prace. Boli dni, kedy sa mi ani len neozval, neprezvonil, nanepisal a ked som chcela vysvetlenie, tak ma odbil tym ze co ja si myslim, je tam strasne vela prace atd..tak fajn. pochopila som to. Mal ist len na 3 tyzdne..po 3 tyzdnoch mi oznamil, ze ostava este tyzden dlhsie, pretoze potrebuje lepsiu vyplat. ze vraj "ide zima, potrebuje zimne pneumatiky..." ok..zase som to pochopila..Po tyzdni v piatok, ked sme sa po mesiaci mali konecne vidiet sa mi HAJZEL zase neozval cely den, a vecer mi napisal spravu, ze "prepac, dnes uz nepridem, som unaveny po ceste a nechce sa mi"Ved v pohode, chudacik cesta bola unavna. Prisla sobota, zase cely den nic, v nedelu okolo 13:00 ma prezvonil. Ziadne vysvetlenie. Vrelo to vo mne. V nedelu vecer som vypila dva pohare cerveneho a pisem mu ja.A vieto co mi HAJZEL na to odpovedal? "su dusicky, rodinu som dlho nevidel, v utorok idem prec potrebujem si este nieco povybavovat,tesim sa na teba" Tak super, tesila som sa ze ho v pondelok konecne uvidim..a hadajte moji mily co sa stalo? HAJZEL si nedal tu namahu prist ani v pondelok, ziadne vysvetlenie, mobil ani len nepípol!!! Dnes je utorok, predpokladam, ze uz sedi spokojne v aute a je na ceste do BLAVY. Zazila som uz cokolvek, no toto je vrchol!! Nechapem, ako moze byt niekto taky egoista a klamar. A viete čo je na tom najhoršie? že ma to trápi a neviem ci stale mam na hlave tie ruzove okuliare, ale chcem HAJZLA aj napriek vsetkemu vidiet! zeny ,muzi poradte, co robit???

vanesa1

Ja sa ti čudujem, že sa tak ponižuješ. Keď si hľadal samé výhovorky ako ku tebe neprísť tak očividne nemá o teba teraz už záujem. Nechaj ho tak. Nový vzťah, ktorý sa len začína by mal byť o tom, že obom záleží len na tom , aby sa čo najčastejšie videli a trávili spolu každú voľnú chvíľu, ktorá sa im naskytne. tie začiatky sú najkrajšie a už sa nikdy nevrátia. A keď tvoje začiatky už teraz škrípu tak ho nechaj tak. Vráť sa radšej z kratšej cesty späť ešte to tak nebolí .

bukukela0000

Natalka, sam sa mi priznal, ze predo mnou ich al vela, ze ho volali "okresny jebo" ale on tych povrchnych vztahov na jednu noc ma uz dost a chce uz nieco vazne a normalne.Uistoval ma v tom ze ma lubi a ze mu mam verit.Poslal mi ziadost o priatelstvo na FB, a z 277 priatelov, ktorych ma je asi tristvrte zenskeho pohlavia :-( to asi hovori za vsetko, je pravdou, ze vyzera dobre a asi s tebou musim suhlasit, ale ON je ten ktory si moze vyberat a mne takto svinsky ublizil. Pobavil sa a dost. Potrebujem povzbudenie..a PRISAHAM, ZE SA NEOZVEM!!! :D TAK MI BOZE POMAHAJ!!! :D

nathália09

ak môžeš,nechaj to všetko tak,neozývaj sa mu,nech chlapec rozmýšľa-aj to je dostatočný trest,ignorácia.
Ale ak je pekný,možno má veľa kámošiek a má možnosti vyberať,skúšať,preberať.No je to tak.

bukukela0000

fgf, mam 21, on ma 25...poviem vám, že sa vo mne bijú dva pocity. Na jednej strane si uvedomujem, ze takyto hajzel mi za to nestoji a aj ked je fyziky veelmi pritazlivy, je prazdny.Chvilu si hovorim, nechaj to tak, vyser sa na nho, pridu iní a lepsi,ignoruj ho,ved on s tebou nechce byt ale na druhej strane mu mam chut zavolat alebo napisat a vykricat mu aky je to sebec, egoista klamar a prizemny blbec ked si ma nevazi. Ale to by asi nebolo najstastnejsie riesenie..zase by som sa trápne vtierala ja!!

nathália09

áno,je to smutné,že sú aj takí hajzli.Ale veď ešte tolkých spoznáš,že si nebudeš vedieť vybrať,verím tomu.
A budeš sa čudovať,ako si sa zbytočne trápila pre tohoto.

bukukela0000

Ja si to všetko uvedomujem, len je strašne ťažké pochopiť a priznať si že som šliapla vedľa a že je to hajzel ktory za nic nestoji..a velmi to boli..Keby mi aspon neklamal ze ma lubi. Ako mohol take nieco tvrdit ked to tak vobec nemyslel? Ja tomu nerozumiem!!

nathália09

súhlasím zo vševedkou-neozývaj sa mu.
Ak o teba bude stáť,tak sa ozve sám.A ak sa neozve,kašli naňho,azda by si nechcela takého chlapa,ktorý nevie čo chce.
Ved tolko ešte normálnych chlapcov chodí po svete.
Alebo takého by si chcela??

bukukela0000

Tak prepacte, ale keby som bola hystericka, tak mu prezvanam kazdu hodinu a vypisujem mu co sa deje..v nedelu som mu napisala poslednu SMS, slusne som sa opytala kedy planuje prist a ze chapem a respektujem ze ma aj svoje povinnosti ale aspon mi to mohol vysvetlit, ci by mu ublizilo napisat jednu spravu. Od nedele som sa neozvala uz ani ja. Su to uz dva dni. Ved ja mu davam priestor na vysvetlenie, som ochotna ho vypopcut, ale on sa proste neozyva..Tak kde je teda ta laska, o ktorej mi tvrdil? Kde sa stratili tie slova že "Lubim ta ktore mi napisal este v piatok?a to lubim ta mam ta rad nechcem ta stratit mi napisal tolkokrat..e este ze mu mam verit.. Uz som rozmyslala aj o tom, co tvrdis ty lienocka28 ze ma nechce ranit a je taky zbabelec, ze mi nechce povedat rovno do oci ze chce to ukoncit a viac sa nechce stretavat, tak zvolil takuto taktiku..